ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/13 ºC
Ankara2/7 ºC
İstanbul1/4 ºC
İzmir4/11 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKSU ŞİMDİDEN ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ
06 Mart 2009 / 18:44
Milliyetci Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Hüseyin Aksu esnafı ziyaret etti.
Milliyetci Hareket Partisi Aydın belediye başkan adayı Hüseyin Aksu ve eşi Aslı Ulaş Aksu çarşı esnafını ziyaret etti. Milliyetci Hareket Partisi Aydın millet vekili Ali uzun ırmağında katıldığı esnaf ziyaretinde vatandaşlar ve esnaf Aksu'ya büyük ilgi gösterdiler.

Milliyetci Hareket Partisi belediye başkan adayı Hüseyin Aksu ve eşi Aslı Ulaş Aksu çarşı esnafını ziyaret etti. Adnan menderes bulvarındaki esnafı tek tek dolaşan aksunun ziyaretine Milliyetci Hareket Partisi Aydın millet vakili Ali uzun ırmak, parti kadın kolları ve belediye meclis üyesi adayları katıldı.
Vatandaşlar ve esnaf Aksu'ya büyük ilgi gösterdi. Aksu esnafın sorunlarını tek tek dinlerken esnaf ve vatandaşlar Aksu'ya tam destek verdiler.
oylar mhpli aksuya
Esnaf
Sn.Aksunun hakkında ne söylenirse söylensin AYDIN için yaptıkları ortada çamur balçıkla sıvanmaz Aydına belediye başkanlıgı dönemde çok şeyler kattı ve ondan sınra gelen başkanlar sefasını sürdü ama gene gelişim zamanı SN.AKSUNUN zamanı aydın sanayide gelişmeli gelişimci bi başkan lazım buda aksu busefer daha düzgün DAHA GÜZEL ÇÜNKÜ BU SEFER MHP'Lİ AKSU OYLAR MHP YE (ben hiç bu yaşıma kadar mhp ye oy vermedim yaş:52 :) )
09 Mart 2009 Pazartesi 12:58
Aksu ve MHP
Mustafa Doyran
Ben hüseyin aksunun hizmetlerinden yararlandım allah razı olsun zamanında ücretsiz aşevinden ekmek almamızı sağladı.Yardım etti.Ama atılar iftiralar kafamı karıştırdı.Daha önceki seçimlerde yalancı olan akp ye oyumu vermiştim ve şimdi hükümet tarafında anayasamızın eşitlik ilkesine aykırı davranan ve hiçbir yetkilinin ilgilenmediği DGS sınavı için bu haksızlıklar içerisinde uğraşan 66.000 gençten biriyim.Hüseyin aksuya daha önce oy vermedim.Ama bundan sonra kesinlikle oyum hüseyin aksunundur.
08 Mart 2009 Pazar 10:04
...
Belediye çalışanı
Sn.Aksu işinin eri bi insandır hadi oylar Aksuya
07 Mart 2009 Cumartesi 19:32
aramıza hoşgeldin
hakan avcı
ortekinin getirdiği kipa ve form mağaza marketler ve yaşadığımız ekonomik mengene ile sıkıldığımız bir ortamda sayın aksu nun adnan menderes bulvarında yürümesi bile geleceğe yönelik moral oldu. ben inanıyorumki yapacağım dediği şeylerin yarısını bile yapsa biz küçük esnafın yüzünü güldereceğine inanıyorum. yolun açık olsun 29 marta kadar biz senin arkandayız. 30 marttan sonrada aydın belediye başkanı olarakta sayın aksu biz esnafın arkasında olacaktır.
06 Mart 2009 Cuma 22:55
Sn.Aksu'ya Bulvarda sordum:
Hacı Hasan
Sn.Aksu, eşi ve Belediye meclis üyeleri ile yaya olarak Bulvar esnafının hatırını sorarken bende orada vitrine bakıyordum.Döndüm Sn.Aksu, Aklıma gelen ve sanayi esnafına söylenen "Aksu gelirse sanayiyi kaldıracakmış" lafının kendilerine ait olup olmadığı veya ileriye yönelik düşünceniz var mı diye sordum. CEVAP:"Benim başarımı çekemeyenlerin uydurmuş olduğu basit ve hatta hayasızca bir koca yalan" olduğunu açıkca ifade ederim dedi. Sanayi esnafına duyurulur. Korkmadım sordum cevap aldım
06 Mart 2009 Cuma 21:02
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ