ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2959
EURO
5,9997
IMKB
62.336
ALTIN
227,791
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın4/19 ºC
Ankara0/11 ºC
İstanbul3/15 ºC
İzmir4/17 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çerçioğlu'na Ziyaret
27 Nisan 2009 / 09:28
MHP Aydın Milletvekili Recep TANER, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Ziyarete Recep Taner'in yanı sıra MHP il Başkanı Hasan Muti, Merkez ilçe Başkanı Mukadder Yılmaz, MHP Belediye Meclis Üyeleri Derya Karaçolak, Murat Saltık ve Ahmet Ertürk'te katıldı. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette belediye Başkanı Özlem Çerçi oğlu'na Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Alkanlı ve belediye meclis üyesi Semih Özmeriç'te eşlik etti.
Yerel seçimlerin geride kaldığını, oluşan tabloda artık Aydın'a ve Aydın halkına hizmet etme zamanı olduğunu belirten Recep TANER “Farklı partilerde olmamıza rağmen Özlem Çerçioğlu ile 2 yıldır Aydın milletvekili olarak Ankara'da Aydın'a hizmet noktasında zaman zaman görüş alışverişlerimiz olmuştur. Özlem hanım bundan sonra siyasi tecrübelerini yerelde hizmet etmede kullanacaktır. Aydın ve Aydın halkı yararına yapılacak olan ne varsa destek olmaya hazır olduğumu ifade etmek istiyorum. “ dedi
Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ise yapılan nezaket ziyaretinden memnun olduğunu belirterek “İlkemiz Aydın Belediyesini şeffaf, halkımızla iç içe, dürüst belediyecilik anlayışıyla yönetmek olacaktır. Çok değerli belediye meclis üyesi arkadaşlarımla beraber, 5 yıl boyunca kentimiz için güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Sadece belediye meclis üyelerimizle değil, sivil toplum örgütlerimizle, vatandaşlarımızla ve değerli milletvekillerimizinde desteklerini alarak hep birlikte en doğru kararları alarak yöneteceğiz.”dedi.

Fotoğraf:

Hüsamettin'e
Hüseyin CANOĞLU
Hala aynı yerdesiniz . Oklardan yapılacak olan hilal Türk'lüğün simgesi olur. Ama sizin ampul neyin simgesi. Amerikada ki özgürlük anıtının. Özgürlük anıtına dikkat et bakalım sizin ampulün aynısı mı değil mi? yine tekrar ediyorum. Bu çırpınış ve çamur atmalarınız Çöküşe geçmenizden kaynaklanıyor. Ama çabalarınız boşuna . Çünkü çıkmak için çabaladıkça batıyorsunuz? saygılar
28 Nisan 2009 Salı 09:04
cevaba cevap
hüsamettin
avrupalılar chp yi solcu saymaz oldular. chp nin yerine sosyalist enternasyonele mhp girmeli. deminki yorumda bunlar birbirine koltuk değneği olurlar demiştim.görüldüğü gibi mhp yi savunmak chp lilere kaldı.Ama mhp nin chp ye verdiği destek gözönüne alınırsa tabii ki birbirlerini savunacaklar.Zaten bir dahaki seçimlere bunlar CMHP amblami altında beraber girerler. Oklardan hilal yaptınmı bu iş tamamdır.
27 Nisan 2009 Pazartesi 17:24
RUH İKİZİNE CEVAP
Hüseyin CANOĞLU
Ruh ikizi..Tabi ya bu kelimeyi AaaaKeeeePeeee liler kullanıyor. Çünkü sayın başbakan söylemişti bu sözü şimdi, de AaaaKeeeePeee liler kullanmaya devam ediyor.Ama bir şeyi unutuyorsunuz. Sayın Bahçeli'de başbakanın bu sözüne cevap vermişti. BOP başkanının ruh ikizi olacağıma kendi vatanımın insanının ruh ikizi olmayı yeğlerim...Sizler gibi BOP başkanının ruh ikizi olmaktansa, sizin benzetmeniz daha iyidir. Aslında bu çırpınışlarınız artık çöküşe geçmenizden kaynaklanıyor. Ama boşuna ..
27 Nisan 2009 Pazartesi 15:31
ruh ikizleri
hüsamettin
Ruh ikizleri birbirlerini bulmuşlar.Mhp ile chp nin bibirinden farkı kaldı mı?1980'den önce verilen ülkücü şehitlerin kemiklerini sızlattığınız yetmedimi? Bu ziyareti demokrasinin gereği diye ifade etmenizin hiç anlamı yok.iz bundan sonra birbirinize ancak koltuk değneği olursunuz. Birbirinize çok güzel yakışmışsınız.
27 Nisan 2009 Pazartesi 13:52
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ