ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2706
EURO
7,3740
IMKB
62.336
ALTIN
241,643
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın15/33 ºC
Ankara12/28 ºC
İstanbul19/26 ºC
İzmir17/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ata Demirer Yeni Film İle Geliyor
28 Nisan 2009 / 11:23
Ata Demirer yeni filmi ile ilgili önemli ipuçları verdi.Film yaz aylarına yetişecek.
Beykent Üniversitesi öğrencilerinin belirlediği 8'inci İletişim Ödülleri, önceki gün Ayazağa Kampusü'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Filmin Adı, 'Eyvah Eyvah'

'En İyi Stand-up' kategorisinde ödül alan Avrupa Yakası'nın Volkan'ı, ünlü komedyen Ata Demirer, tören sonrasında, yaz aylarında yeni bir komedi filmiyle hayranlarının karşısına çıkacağını açıkladı. Demirer, “Bir komedi filmi yazdım. Bitirmeye çalışıyorum, yaza yetiştireceğim. Filmin ismi 'Eyvah Eyvah' olacak” dedi.

Özcan'ı Unutamadım

Bundan sonra komedi filmlerinde rol almak istediğini anlatan Demirer, “Osmanlı Cumhuriyeti'nde oynadığımiçin pişman değilim. Ama tamanlamıyla bir komedi filmi olmadı. Bu yaşlarda bol bol komedi filmi yapması lazım komedyenlerin. Şimdi bir drama teklifi gelse, kolay kolay kabul edeceğimi zannetmiyorum. Zaman ilerliyor, yaşlanıyoruz.

Başladığımda 28'dim, şu an 32 yaşındayım. Daha elle tutulur çok komik bir film silsilesi yakalayamadım” diye konuştu. Şubat ayında kaybettiğimiz usta sanatçı Gazanfer Özcan'ı çok özlediğini de belirten ünlükomedyen, “Gazanfer Abi'yi unutamadım. Setin içinde sürekli varlığını hissediyorum” dedi. Demirer, Kurtlar Vadisi'nin birçok ödül alması hakkında ise, “Bence bizim halkımız Kurtlar Vadisi'nden etkilenmiyor, onunla eğleniyor” yorumunda bulundu.

DİĞER HABERLER