ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2784
EURO
7,3756
IMKB
62.336
ALTIN
242,234
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın15/33 ºC
Ankara12/28 ºC
İstanbul19/26 ºC
İzmir17/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hande’den Romeo tarifi! - Video
28 Nisan 2009 / 11:46
Hande Yener nasıl Romeo bulunacağını anlattı, eh biz de dinledik!
Hande Yener 'i Kemal Doğulu ile bir fotoğraf çekiminde yakaladık, ardından evinin yolunu tuttuk ve sorduk: Romeo nasıl bulunur? Deniz Seki, Ergenekon ve Türkan Saylan olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yağmur yağmur olmaktan çıkmış dolu dolu kafama vuruyor, bense İstanbul'un bir ucunda yol arıyorum. Bu arada düşünmeden edemiyorum "İnsan şehir müziği yaparken niye şehrin en uzağına kaçar?" Uzun yollardan geçip, Çekmeköy tarafında bir botanik bahçesine varıyorum. Sebep? Hande Yener burada Kemal Doğulu ile fotoğraf çekiminde. Çiçeklerin arasına uzanıp poz vermek için çok elverişli bir gün değil ama olsun. Kemal Doğulu onun eli ayağı sanki. Saç-makyaj sorumlusu o, fotoğrafları çeken o, klibi çeken o, giydiren kuşatan o!

Fotoğraf çekimi bitince Hande Yener'in pikabına binip evine gidiyoruz. Dört katlı evi cıvıl cıvıl. Her köşeden biri çıkıyor. Dördü yavru olmak üzere altı kedisi, bir köpeği, iki yardımcısı, annesi, ablası, oğlu, sevgilisi, arkadaşı... Herkes evde. "Çok açım," diyor, sofraya oturuyoruz. Bakalım ne yiyecek? O sırada kapı çalıyor, elinde fırından taze çıkmış ekmeklerle sevgilisi Kadir Doğulu giriyor. Hande Yener koca tabak makarnayı, köfteleri ve çıtır çıtır ekmekleri afiyetle yiyor. "Hayrola?" çünkü o asla diyet yapmıyor. Yemekten sonra röportaja başlıyoruz. Karşımda bağdaş kurmuş çayını içerken, sorularımı yanıtlıyor. Bu arada tam bir çaykolik, günde 15-16 bardak çay içiyor. Gece eve dönerken yolda düşünüyorum: Ben bugün 'Hande Yener Cumhuriyeti'ne hoş geldim galiba... O, her şeyiyle kendine ait bir dünya kurmuş ve çok mutlu bir kadın. Darısı başımıza.

Size bakınca şu hisse kapılıyorum: Bir dünya var biz orada yaşıyoruz, bir dünya var Hande Yener orada yaşıyor sanki.
Ne güzel. Bütün starlar için öyle düşünmez misin zaten? Ben dünyamı yansıtmaya çalışıyorum. Herkes kendi dünyasını yaşamalı, yaşatmalı, başkalarının dünyasını seyredip seyredip sinirleri bozulmamalı.

Gerçekten cesur musunuz, yoksa 'mış gibi' mi yapıyorsunuz?
Bende cahil cesareti yoktur. Bilinçli olduğum şeylerde cesurumdur. Aslında cesur değil, rahatım. Rahatsız biri değilim. Hepimiz insanız, etten kemikten... Herhangi bir şeyi Rihanna ya da Madonna yapınca çok normal, biz çok daha hafifini yapınca anormal.

Bu tepkileri neye bağlıyorsunuz?
Alışık değiller.

Biz neye alışığız sizce?
Tutucu davranmaya.

Video:

İlgili aramalar: müzik - hande yener - romeo (orjinal) -  hande -  yener -  - -  romeo -  (orjinal)
DİĞER HABERLER