ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/13 ºC
Ankara2/7 ºC
İstanbul1/4 ºC
İzmir4/11 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAKANI FENA BOZDU
07 Mart 2009 / 12:41
EMEKLİ VATANDAŞ BAKANI FENA BOZDU
SEÇİM bölgesi Mersin'de gezi ve incelemelerde bulunan Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, sokakta emekli bir memurun tepkisiyle karşılaştı. Tüzmen, "Ülkeyi batırdınız" diyen vatandaşa, "Ben seni seviyorum" karşılığını verdi.

Şehir merkezinde esnaf turuna çıkan Bakan Kürşad Tüzmen'in yolu Atatürk Caddesi'nde emekli memur olduğunu söyleyen bir vatandaş tarafından kesildi. Adını vermeyen vatandaş, Bakan Tüzmen'e, "Bu ülkeyi batırdınız" diye tepki gösterdi. Tüzmen de, öfkeli vatandaşa "Ben seni seviyorum" karşılığını verince, "Sevme kardeşim beni ülkeyi batırdınız siz" diye tepkiyle karşılaştı. Tüzmen ile vatandaş arasında yaşanan tartışmayı görüntülemek isteyen gazeteciler, AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Eyiceoğlu ve Akdeniz Belediye Başkan Adayı Hacı Özkan tarafından kameraların önü kapatılarak engellenmek istendi. Bakan ile vatandaş arasında geçen diyalog şöyle:

Memur : Bir dakika seninle konuşmak istiyorum. Bak halk güzel bir şey. Ben 25 yıl Askerlik Şubesi'nde görev yaptım. Orduya hizmet ettim. Siz ne yaptınız?

Bakan : Sen benden ne istiyorsun?

Memur: Ben bir şey istemiyorum. Sizler bu ülkeyi batırdınız yeter.

Bakan : Ben seni seviyorum

Memur: Sevme kardeşim beni ülkeyi batırdınız siz.
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ