ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2843
EURO
5,9542
IMKB
62.336
ALTIN
223,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/16 ºC
Ankara-3/8 ºC
İstanbul3/7 ºC
İzmir1/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mekanları Cennet,Olsun
30 Nisan 2009 / 13:23
Lice'deki Hain Saldırı Sonucu Şehit Olan Askerlerimiz için Saadet Partisi Aydın Gençlik Kolları Başkanlığından Basın Açıklaması Yapıldı.

SAADET PARTİSİ AYDIN İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI
ŞEHİTLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN

BASIN AÇIKLAMASI

Saadet Partisi (SP) Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Barış Soyuçok,Diyarbakır,lice ilçesi kırsal kesimde lanet PKK töreristlerin yola döşediği mayının patlaması sonucu 9 Askerimiz ve hakkaride acılan taciz ateşi sonrası 1 Askerimizin daha şehit olmasıyla sonuçlanan terör saldırılarını kınıyoruz.Tüm siyasileri birlik olamaya ve bu konuda gerekli çalışmaları yapmaya davet ediyoruz.Canımızı yakmaya devam eden terör olaylarının biran önce sonlandırılmasını istiyoruz.

Siyasi iktidar ve ana muhalefet partisi yetkililerinin ülkenin gerçek gündeminin dışındaki konularda meşgul olduklarını iddia eden SP İl Gençlik Kolları Başkanı Barış Soyuçok; hükümeti ve meclisi göreve, gerçek gündeme davet ettiklerinin altını çizdi.“Yürütmenin organı olan kabine ve yasa koyucu olan meclis üyelerinin her terör saldırısından sonra terörü lanetleyip teröristler için alçak, şerefsiz gibi ifadeleri kullandığını mamafih icraata geçmediklerini, terör saldırısı unutulup gencecik canlarımızı defnettikten sonra bu defa birbirlerini alçak, şerefsiz, müfteri gibi kavramlarla suçladıklarını birçok defa müşahede ettik.

 Bu suni gündemlerden sıyrılıp ülkemizi nasıl lider ülke haline getirebiliriz, terörü sonlandırmak için ekonomik, sosyal ve askeri ne gibi önlemler almalıyız düşünmemiz, hükümetin düşünmesi gerekiyor. Hükümet ve ana muhalefetin biran önce terör konusunda harekete geçmeli. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, mecliste grubu olan olmayan tüm siyasi parti liderlerini terör zirvesinde bir araya getirmeli.

Bizlerin güvenliği, ülkemizin geleceği için canlarını feda eden şehit askerlerimize rahmet ve milletimize başsağlığı dilerken, iktidar ve ana muhalefete de sağduyu ile düşünme, gerçek gündeme, milletin gündemine dönmeleri konusunda ısrarla sesleniyorum.Türkiyemizin ve Aydınımızın başı sağ olsun”Mekanları Cennet,Olsun.Allah Rahmet Eylesin.

SAADET PARTİSİ GENÇLİK KOLLARI

AYDIN İL BAŞKANI

BARIŞ SOYUÇOK

olmuyor...
kazım
unutmayacağız demekle olmuyor baştakiler ilk üzüldük unutmayacağız diyorlar aradan bir hafta geçince her şey bitiyor.o aileler bunun acısını ömür boyu çekiyorlar.ne olacak halimiz
01 Mayıs 2009 Cuma 13:10
unutmaycağız
ahmet hakan çalık
Bu hain saldırıda hayatını tüm kaybeden şehitlerimize allahtan rahmet dilerim.Ailerine bol sabırlar versin.
30 Nisan 2009 Perşembe 21:31
taziye
süleyman er
şehitlerimizi Allahtan rahmet şehit ailelerinede başsağlığı diliyorum,bir an önce siyasi partiler bir araya gelerek törörün kökü kazınmalıdır.aponun bir önce asılmalı idam kararı meclisten cıkmalı,törörü destekleyen ve yandaş pkk,lı kim varsa idam edilmeli
30 Nisan 2009 Perşembe 15:21
taziye
hasan ak
Allah rahmet eylesin milletimizin başı sağolsun şehitlerimiz. kahrolsun kahpe PKK Allah belanızı versin sizin dağdaki ve meclisteki töreristler pkk,lar.yeryüzünden kökünüzü kazıyacağız inşallah.
30 Nisan 2009 Perşembe 15:15
taziye
ahmet dal
Allah ramet eylesin mekanları cennet olsun aziz şehilerimiz ruhları şad olsun şehi ailelerine cenabı haktan sabırlar diliyorum
30 Nisan 2009 Perşembe 15:11
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ