ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2903
EURO
6,0256
IMKB
62.336
ALTIN
218,589
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın8/12 ºC
Ankara4/9 ºC
İstanbul9/13 ºC
İzmir9/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ORTEKİN'E AĞIR DARBE
03 Mart 2009 / 12:27
ORTEKİN OSMAN YOZGATLI MAHALLESİNDE ÇÖKTÜ
DP AYDIN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İLHAMİ ORTEKİN'E OSMAN YOZGATLI MAHALLESİNDEN AĞIR DARBE GELDİ.OSMAN YOZGATLI MAHALLESİ MUHTAR ADAYI VE DP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI HALİS HEKİMOĞLU MUHTAR ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİ.
ALINAN BİLGİLERE GÖRE OSMAN YOZGATLI MAHALLESİ SAKİNLERİNE OYLARINI ORTEKİNE VERMESİ İÇİN BASKI YAPTI ÖĞRENİLEN HEKİMOĞLUNUN,KARŞILAŞTIĞI TEPKİLER SONRASI MUHTAR ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİĞİNİ AÇIKLADIĞI ÖĞRENİLDİ.
OSMAN YOZGATLI MAHALLE SAKİNLERİ 'OYLARIMIZI ZORLA ORTEKİN'E VERMEMİZ İÇİN BASKI YAPIYORLAR' DİYEREK BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİLER.
SEÇİM ÖNCESİ ÇOK GÜVENDİĞİ OSMAN YOZGATLI MAHALLESİNDE DE ÇÖKÜŞ YAŞAYAN ORTEKİN'İN KARA KARA DÜŞÜNMEYE BAŞLADIĞI ÖĞRENİLDİ.
....
...
ŞU YORUMLARI VE ASILSIZ HABERİNİZİ LÜYFEN SİLERMİSİNİZ YOKSA SZİN İÇİN İİİ OLMAS
05 Mayıs 2009 Salı 13:19
Yarasın Gülüm!
Gurbet Kuşu
Yarasın gülüm, yarasın.Mustafa Selçuk dedikleri meşhur "kızan" bu mu? "Kızan"lar "efe"ye karşı görevini yerine getirmiş.Sn.Başkanımın ağzına kendi elleriyle veriyor. Keşke Sn.Başkanım Ortekin'inde kendi elleriyle Sn.Mustafa Serlçuk beyin ağzına verdiğini de resimleyip koysaydınız. Gerçi Mustafa beyde çok görüntü olduğu söyleniyor.İlerde inşallah Ankara misali "CD" savaşları çıkmaz. Birde bununla uğraşacak zaman kalmadı.İş lazım, aş lazım. Anlayın gari
06 Mart 2009 Cuma 21:13
Aydın Belediyesi Gırtlağına Kadar....
Hacı Osman
Aydın Belediyesi gırtlağına kadar borca batmış.Bu gün ESKO Düğün Salonuna yaza doğru bir nişan için konuşacak yerin fiatını öğrenecektim. Ancak; "belediye 6 aydır kira parasını ödemiyor" mahkemeye de verdik, buna rağmen kimsenin umurunda değil diyorlardı.Gerçekten kirasını bile ödeyemeyen Belediye nasıl olurda hala resmi arabalarla cirit atarlar. Kömür-odun- para dağıtıldığı ifade ediliyor. Borç ödemediği mi? Kömür-odun dağıtıldığımı? Para dağıtıldığı mı? Bunların hangisi doğru. Nedeme
06 Mart 2009 Cuma 20:56
BAŞKA KAPIYA
MAHALLE SAKİNİ
ORTEKİN HADİ HADİ BAŞKA KAPIYA,BİZDEN SANA OY YOK,BU SEÇİMDE AKSUYA DESTEK VERME KARARI ALDIK.AKSU SAYESİNDE MAHALLEMİZ ÇAMURDAN KURTULDU,SAĞLIK OCAĞINA VE AŞEVİNE KAVUŞMUŞTU AMA ORTEKİN ELİMİZDEN BU İMKANLARI ALDI,ORTEKİN DÜŞ YAKAMIZDAN ,BİZ AKSU YU İSTİYORUZ.
04 Mart 2009 Çarşamba 10:15
ilhami ortekin ve halk
yazar
Ilhami bey baskanlikta yolun sonuna geldi. Artik zorla bile oy alamiyorsa hic sansi kalmamis demektir. Artik evinde dantel orer ilhami baba.
04 Mart 2009 Çarşamba 02:11
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ