ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2706
EURO
7,3740
IMKB
62.336
ALTIN
241,643
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın15/34 ºC
Ankara12/29 ºC
İstanbul19/26 ºC
İzmir17/32 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kulakların Pası Silindi
04 Mayıs 2009 / 23:22
ADÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Elemanı Olcay Şahin'in lisans 4. sınıf öğrencileri şan konseri düzenlendi.

Atatürk Kongre Merkezinde Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Anabilim Dalı ve Konservatuvar İşbirliği ile öğretim elemanı Olcay Şahin'in lisans 4. sınıf öğrencileri şan konseri düzenlendi.

Konser öncesi Olcay Şahin ile yaptığımız sohbette: uzun süredir bu konser için hazırlandıklarını ve 1.5 yıldır sadece nota dersleri alarak son iki ayda konser için çalışmalr yaptıklarını ifade etti.

Konserde konservatuar şan bölümünden 7 öğrencisi olduğunu ve öğrencilerinin çalışmalarından çok memnun olduğunu gayretli ve çlışkan olmalarının kendisine güven verdiğini ifade etti.

Konser için uzun vadeli bir çalışma yaptıklarını ve bu çalışmanın karşılığını izleyicilerin alkışlamarıyla aldıklarını ifade etti
Şan konseri Gözde Özen ve Tuğçe Ünverin seslendirdiği Hoffman'ın Masalları Operası Barcarol düeti ile başladı.Konser ünlü Gioaccino Rossini , W.A. Mozart'ın Figaro'nun Düğünü Operasıyla devam etti.Şan konserine gelen izleyicilere çalınan eserlerle doyumsuz bir müzik resitali yaşanıldı.
Konser sonunda izleyicileri selamlayan öğrencilerin gururları yüzlerinden okunuyordu.

Fotoğraflar:

DİĞER HABERLER