ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2605
EURO
7,3554
IMKB
62.336
ALTIN
242,458
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın19/36 ºC
Ankara11/29 ºC
İstanbul20/28 ºC
İzmir19/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sözümüzü Tutacağız
06 Mayıs 2009 / 10:28
Kuşadası Belediye Başkanı Altungün'ü mütevelli heyeti başkanı seçen KUTAV, ilk toplantısını yaptı.
Kuşadası Belediye Başkanı ve Kuşadası Tanıtma Vakfı (KUTAV) Başkanı M. Esat Altungün, seçimlerden önce verdikleri, ilçenin tanıtımı için her yıl 1 milyon avro ayırma yönündeki sözlerini tutacaklarını söyledi.
Kuşadası Belediye Başkanı Altungün'ü mütevelli heyeti başkanı seçen KUTAV, ilk toplantısını yaptı.
Altungün, bir turizm kenti olan Kuşadası için tanıtımın büyük önem taşıdığını, sırf tanıtım amacıyla kurulan KUTAV'ın bugüne dek işlevini tam olarak yerine getirmediğini söyledi.
Bundan böyle tüm tanıtım çalışmalarının KUTAV üzerinden yürütüleceğini kaydeden Altungün, ''KUTAV'da gerçekleştirdiğimiz zihniyet değişimiyle uluslararası alanda Kuşadası'nın etkin tanıtımını sağlayacağız. Seçim öncesi verdiğimiz tanıtım için her yıl 1 milyon avro sözümüzü tutacağız. Kuşadası'nı yeniden turizmin parlayan yıldızı yapmak için gece gündüz çalışacağız'' dedi.
Genel sekreterlik görevine oy birliği ile Murat Saraç'ın seçildiği toplantıda KUTAV'ın faaliyetlerini, geçici süre için TÜRSAB binasında ayrılacak bölümde sürdürmesi kararlaştırıldı. Feridun Uzun muhasebe görevini üstlenirken, hukuki konularda Kuşadası Ticaret Odası ve Kuşadası Belediyesi avukatlarından destek alınması karara bağlandı.
Başkanlığını M. Esat Altungün'ün yaptığı KUTAV'ın yeni yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:
Başkan Yardımcısı Serdar Akdoğan (Kuşadası Ticaret Odası Başkanı), Sayman Bülent İlbahar (TÜRSAB Kuşadası BYK Başkanı), asil üye Halit Şakar (Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı).
DİĞER HABERLER