ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/15 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul2/6 ºC
İzmir4/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DEVLET BAHÇELİ YAKLAŞIK 40 BİN AYDINLI'YA SESLENDİ
08 Mart 2009 / 16:14
MHP Lideri Bahçeli Aydın'da sağanak yağmura rağmen yaklaşık 40 bin kişiye seslendi.

Aydın tarihi günlerinden birini yaşadı.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli Aydın'a geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ülke senin,karar senin ülken için yüreğini koy mitingi için geldiği Aydın'da büyük bir çoşkuyla karşılandı.Sağanak yağmura rağmen 40 bini aşkın vatandaşımız mitingte yer aldılar.Sağanak yağış altında 5saati aşan süre miting alanında bekleyen vatandaşlarımız MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi çoşku ile karşıladı.

MHP Milletvekilleri Ertuğrul Kumcuoğlu, Ali Uzunırmak , Recep Taner mitingte hazır bulundu.Miting öncesi şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli konuşma öncesi miting alanına sığmayan 40 bini aşkın vatandaşımız MHP Aydın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu'ya büyük sevgi gösterdiler.

40 bini aşkın vatandaşımıza konuşan Aksu Siyasi hayatı boyunca böylesine bir destek ve sevgi görmediğini belirterek, bu destek ile Aydın ilinin her köşesine hizmet gideceğini ifade etti.MHP İl Başkanı Hasan Muti'de Doğusu ile Batısı ile MHP herkese kucak açtığınnı bu büyük çatı altında milleti kucaklayarak hizmet aşkıyla bütünleştiğini ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelî'de 40 bini aşkın vatandaşımıza yapmış olduğu konuşma öncelikle tüm halkımızın oyunu kullamasını, sandık başına gitmelerini istedi.AKP hükümetinin kendisine oy vermeyenleri düşman gibi kabul ettiğini, bugüne kadar AKP'nin bir gerilim stratejisi ortaya koyduğunu belirterek AKP'nin ülkede gerginlik yarattığını ifade etti.Başbakan'ın yapmış olduğu konuşmalarda 36 etnik gruplardan bahsettiğini Başbakan'ın buna niye ihtiyaç duyduğunu sordu.

Bahçeli, Başbakan'ın Türkiye'nin birlik ve beraberliğini bozmaya çalıştığını ifade etti. Bahçeli ülkedeki ekonomik krize de değerlendirerek ülkeyi yönetenlerin bu krizi anlamaları gerektiğini söyledi. Bahçeli meydanlara çıkıp kriz bize teget geçiyor demenin bir anlamı olmadığını ifade etti. Bahçeli hükümetin devlet eliyle yapmış olduğu yardımlarada değindi. Bahçeli MHP olarak Doğudan Batıya Kuzeyden Güneye bu ülke insanı arasında hiçbir ayrım yapmadıklarını belitti.

MHP genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin konuşmasının ardından MHP belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu ve Bahçeli mitinge katılan vatandaşları selamladı. 

FOTAĞRAFLAR

İŞTE MHP FARKI
JALE
GÖRDÜĞÜM KADARIYLA HALKIMIZ ARTIK HERŞEYİN BİLİNCİNDE YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN BİR BÜTÜN OLMAYA GELİYOR MHP YOLUNUZ AÇIK UFKUNUZ DAİMA BERRAK OLSUN SAYIN BAŞKANIM...
11 Mart 2009 Çarşamba 14:47
seviyoruz.
bozkurt
hem aksuyu hemde aypostu seviyoruz.her akşam aytv her sabah aypost.sabah akşam ibadet gibi.coşturdun bizi aksu
10 Mart 2009 Salı 15:53
YOK
HÜSAM
SÜPER BİR MİTİNGTİ
09 Mart 2009 Pazartesi 23:06
mhp
EMRAH YAŞAR
sağanak yağmura rağmen binlerce insan mitinge gelip aksu ve sayın bahçeliyi yanlız bırakmadı 3O mart gününü görebiliyorum AKP gibi insan klonlamakla miting yapılmaz
09 Mart 2009 Pazartesi 16:55
ÜLKÜCÜLER İNANSIN TAMAM
AYDIN GENÇLİK
Aydında SN:aksunun MHP den aday oldugunu duydugumda aksunun proje insanı iyi belediye adamı oldugundan süphe yoktu içimde sadece dedikodular ülkücülerin adayına sahip çıkmama endişesi vardı ama bu fikrim mitingde degişti ÜLKÜCÜLER VE AKSUYU SEVENLER SN:AKSUYU SAHİPLENMİŞTİ BEN ŞİMDİDEN MHPLİ BELEDİYENİN AYDINA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM.
09 Mart 2009 Pazartesi 13:32
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ