ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2605
EURO
7,3554
IMKB
62.336
ALTIN
242,466
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın18/36 ºC
Ankara11/29 ºC
İstanbul20/28 ºC
İzmir19/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mutluluk Duyduk
06 Mayıs 2009 / 18:31
Hisarcıklıoğlu'nun Yeniden Seçilmesinden Mutluluk Duyduk''
Aydın Ticaret Odası (AYTO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Hakkı Dokuzlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun yeniden bu göreve seçilmesinden mutlu olduklarını ifade etti.
Dokuzlu, gazetecilere yaptığı yazılı açıklamada, TOBB'un 64. Genel Kurul toplantısına katıldıklarını, TOBB tarihinde ilk kez tek adayla seçime gidildiğini, genel kurul delegelerinin tamamının oyu ile Hisarcıklıoğlu'nun tekrar başkanlığa seçildiğini anlattı.
Hisarcıklıoğlu'nun seçilmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Dokuzlu şöyle konuştu:
''Sayın Hisarcıklıoğlu'nun özellikle 'siyasiler birlik olun, bize müteşebbislik heyecanımızı geri verin' temennilerine bizler de yürekten katılıyoruz.
Aydın'daki birliktelik sonucu Aydın Ticaret Odası TOBB Ticaret Odaları Konseyi ve Vergi Komisyonu'nda, Aydın Ticaret Borsası Ticaret Borsaları Konseyi ve Tarım Kurulu'nda, Aydın Sanayi Odası Sanayi Odaları Konseyi'nde, Kuşadası Ticaret Odası Dış İlişkiler Komisyonunda, Didim Ticaret Odası Turizm Kurulu'nda, Nazilli Ticaret Odası Ticaret Odaları Konseyi'nde, Söke Ticaret Borsası da Avrupa Birliği Komisyonu'nda görev aldı.''
Dokuzlu, il ve ilçelerdeki oda ve borsaların birlikte hareket etme geleneğini sürdürmeleri durumunda, Aydın'ın birçok meselesinin kısa sürede çözüme kavuşturulacağını belirtti.
DİĞER HABERLER