ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2605
EURO
7,3554
IMKB
62.336
ALTIN
242,791
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın18/36 ºC
Ankara12/30 ºC
İstanbul18/27 ºC
İzmir17/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İki Mutluluk Aynı Anda
11 Mayıs 2009 / 09:11
İsabeyli Yüzyılbezci İlköğretim Okulunda Uçurtma Şenliği Ve Anneler Günü Birlikte Kutlandı.

Aydın Nazilli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okul olan İSABEYLİ Yüzyıl Bezci İlköğretim Okulu (KOLEJİ) uçurtma şenliği ve anneler günü ayn ı günde kutlanınca okul adeta panayır ve gencer alanına dönüştü.Gelen velilere kırmızı güllerin sunulduğu okulun 2008 yılında açılan yeni binası mimari açıdanda görkemli ve kapalı yüzme havuzu dahil tüm konfora sahip.

Yüzyıl Bezci İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ÖĞRENCİLERİN EL SANATLARI ÇALIŞMALARI ve ev hayvanlarının sergilendiği şenlikte veliler ve öğrencilerin yakınlarıda hazır bulundu.

Geliri Nazilli Devlet hastanesine bırakılmak üzere pamuk helva,gazoz,mantı ve gözleme gibi yerel yiyecek ve içeceklerinde satıldığı şenlik için ev hayvanlarının yanısıra küçük timsah yavruları,bukalemun ve sazan balıkları misafirlerin ilgisini çekti.

Okul Müdürü ve kolejin sahibi Bezci tarafından yapılan yarışmalarda derece alanlara ödüller verildi.Bu arada koleje getirilen Badem isimli Amerikan Cooker köpekle,Hırçın isimli paçalı horoz fotoğrafta görüldüğü gibi pek de iyi geçinemediler.

HABER VE FOTOĞRAF : MEHMET ÖZÇAKIR


DİĞER HABERLER