ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
3,8638
EURO
4,5501
IMKB
62.336
ALTIN
155,894
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın12/19 ºC
Ankara4/13 ºC
İstanbul13/18 ºC
İzmir13/18 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Projeleriyle Engeller Kaldırıldı
11 Mayıs 2009 / 16:10
Aydın Hacı Hüseyin Arslan Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri ve öğretmenleri Vali vekili Celal Ulusoy'u ziyaret ederek projelerini paylaştı.

Aydın Hacı Hüseyin Arslan Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri ve öğretmenleri 16 Mayıs Engeller Haftası nedeni ile Vali Celal Ulusoy'u makamında ziyaret etti.
Aydın Hacı Hüseyin Arslan Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri ve öğretmenleri Vali vekili Celal Ulusoy'u ziyaret ederek projelerini paylaştı.

Ziyaret sırasında engelli öğrencilerin Vali Vekili Celal Ulusoy'a sevgileri büyüktü.
Ziyarette bir konuşma yapan Ulusoy;'' Ortak bir proje çerçevesinde bir haftalık program sayesinde farklı alanlarda bulunacaklarını,onları toplumumuza kazandırmak çok önemli olduğunu ifade etti.

Sözlerine devam eden Ulusoy bütün kurumların ailelerin bu konudaki duyarlılığını biz değerlendirmek istiyoruz, gençlerimizde bu duyarlılığı değerlendirerek bir proje gerçekleştirdiklerini söyledi.

Kendilerine teşekkür eden ulusoy son olarak kendilerini geliştirebileceklerini, topluma bir çok alanda katkı sağlayabileceklerini ifade etti.
Konuşmanın ardından çocuklarla ilgilenen Ulusoy gençlerin düşüncelerini ve isteklerini dinledi.

Hacı Hüseyin Arslan Eğitim uygulama okulu Müdürü Nevzat Demir ;'' 16 Mayıs Engelliler haftası nedeni ile okul olarak ''biz-siz ortak'' adıyla bir proje başlattıklarını,bu proje çerçevesinde önümüzdeki haftaya kadar sürecek bu proje Sosyal Bilimler çok programlı salonda düzenleyeceklerini,tiyatro, şiir ve müzik etkinliği ile sona erecek'' dedi.

FOTOĞRAFLAR:

DİĞER HABERLER