ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2784
EURO
7,3756
IMKB
62.336
ALTIN
242,234
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın15/33 ºC
Ankara12/28 ºC
İstanbul19/26 ºC
İzmir17/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hadise Bu Kostümle Çıkacak
12 Mayıs 2009 / 13:11
54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise bugün ilk kez, bugün yapılacak yarı final yarışmasında giyeceği kostümle prova yaptı.
Türkiye'yi Rusya'nın başkenti Moskova'da yapılacak 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek olan Hadise bugün ilk kez, bugün yapılacak yarı final yarışmasında giyeceği kostümle prova yaptı.

Mahmut Karadağ tarafından "Gizia" firmasına yaptırılan Türk Bayrağı'nı simgeleyen kırmızı renk ağırlıklı oldukça şeffaf kostüme, "Geleceğin Göbek Dansçısı" adı verildi.

İtalya'nın Milano kentinden getirilen özel kumaşla yapılan ve iki parçadan oluşan elbisenin kenarlarının altın ve Swarovski taşlarla işlendiği dikkat çekti. Hadise'nin provada giydiği üzeri Swarovski taşlarla süslenen ayakkabıları da eleştirmenlerden tam not aldı.

Hadise'nin giydiği elbisenin bel kısmı kemer şeklinde altınlarla süslenirken, göbeğini tamamen açıkta bırakan kostüme uygun eldivenlerin bugün yapılacak ikinci provaya yetişeceği bildirildi.

Tasarımcı Karadağ, Hadise'nin yarın yapılacak yarı final yarışmasında takacağı takıların henüz kararlaştırılmadığını söyledi.

Sahnede Hadise'ye eşlik edecek olan Rus dansçı kızlar Olga ve Svetlana'nın son derece sade ayakkabılar giydiği gözlenirken, üst kısmı çıplak olan tek erkek dansçı Uğur Yıldırım'ın da zeytin renginde şalvar pantolon giydiği dikkat çekti.

Vokalist Steven da, kot pantolon üstüne zeytin renginde gömlek giyerken, diğer vokalist Eva, Hadise'ye eşlik etmek için dansöz elbisesi giydi.

Provayı izlemeye gelenler de Hadise'ye yarınki yarışma öncesinde kuvvetli alkışlarıyla destek verdi.

Hadise'nin yarı finaldeki en güçlü rakipleri arasında Ermenistan, Andora, İslanda, Romanya, Malta ve Bosna-Hersek temsilcileri bulunuyor.

DİĞER HABERLER