ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2605
EURO
7,3554
IMKB
62.336
ALTIN
242,791
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın17/36 ºC
Ankara12/30 ºC
İstanbul18/27 ºC
İzmir17/34 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Makamı Çiçeklerle Doldu
15 Mayıs 2009 / 10:35
Aydın'ın Bozdoğan ilçesinin CHP'li belediye başkanı Tümer Apaydın öğrenci konukları'nı ağırladı.
Aydın'ın Bozdoğan ilçesinin CHP'li belediye başkanı Tümer Apaydın öğrenci konukları'nı ağırladı. Yapılan 29 Mart yerel seçimlerindeyüzde 65 düzeyinde rekor oy alarak güven tazeleyen Apaydın, dün Fatih İlköğretim okulu öğrencilerini ağırladı.

Bozdoğan Fatih İlköğretimokulu 4/A sınıfı öğretmeni Mukaddes Keser ve 4/B sınıfı öğretmeni Dilek Birsin öğrencileriyle birlikte başkan Apaydın'ı makamında ziyaret ettiler.
Öğrencilerin ziyaretinden önceden haberdar olan başkan Apaydın, minik konuklarına ikram etmek için meyve sularını ve kekleri hazır etmeyi ihmal etmediği görüldü.

Öğretmen ve öğrencileri makam kapısında karşılayan Apaydın,kendisine, "Hayırlı olsun" dileklerinde bulunan öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Fatih ilköğretim okulu öğrencileri başkan Apaydın'a hayırlı olsun dileklerini sunarlarken, başkan Apaydın'a sorularda yönettiler. Öğrenciler, "Nasıl belediye başkanı olunur?","Bozdoğan belediyesi olarak çocuklara yönelik ne gibi çalışmalarınız var?", "5 Yıllık yeni dönemde Bozdoğan'a hangi hizmetleri kazandıracaksınız?" yönünde başkan Apayadın'a sorular yöneltilir.

Başkan Apaydın'da kendisi için hazırlanan sorulara tek tek yanıt verirken, ilk 5 yıllık dönemde olduğu gibi 2. dönemde de okullara yönelik çalışmalarının ve yardımların devam edeceğini müjdeledi. Apaydın,"Demokrasi gereği her 5yılda bir seçim yapılır ve halkın karşısına çıkılır. Benim gibi sizlerde büyüdüğünüzde demokrasimizin gereği dolayısıyla başkan adayı olabilirsiniz. Bugün eni ziyaret etmeniz beni mutlu etti. Biz Bozdoğan'da hızla altyapı ve kanalizasyon işini sonlandırmayı hedefliyoruz. Bu vesileyle de bunu duyurmuş olalım" dedi.
DİĞER HABERLER