ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,2605
EURO
7,3554
IMKB
62.336
ALTIN
242,791
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın18/36 ºC
Ankara12/30 ºC
İstanbul18/27 ºC
İzmir17/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bacaklarını göstermek istedi
15 Mayıs 2009 / 12:27
Hadise'nin final gecesi giyeceği kıyafete eleştirinin dozu artınca tasarım direktörü kendilerini savundu: Biz bacakları kapatmıştık, Hadise açmak istedi.
Hadise'nin final gecesi giyeceği kıyafeti hazırlayan Gizia tasarım direktörü Nilgün Karagözoğlu ünlü modacıların “Dansöz kıyafeti gibi, tasarımcısı Hadise'nin tombul bacaklarını açmamalıydı” eleştirilerine yanıt verdi: “Biz Hadise'nin vücudunun özelliklerinden çok anlattıklarını dikkate aldık.
Çünkü bize 'benim zevkimi dikkate almanız önemli' dedi. Bizden iki parça kıyafet istedi. 'Göbeğim açıkta kalsın, etek kısmı çok kapalı olmasın'dedi. İstediği kıyafeti ilk prova ettiğinde ilk tepkisi 'yırtmaçlar açalım, bacaklarım niye görünmüyor'oldu. Hadise bacaklarını seviyor ve onları göstermek istedi. Biz de yırtmaçlar açtık. Kıyafetinin renginin kırmızı olmasını da Hadise tercih etti.

Rahat etmek istedi
Şimdiye kadar Eurovision'a giden sanatçıların beyaz, sarı ve siyah giydiğini kendisinin kırmızı giymek istediğini söyledi. Ayakkabısının da topuğunu çok yüksek istemedi, dans ederken rahat etmek istiyordu. Bu kıyafeti final gecesi de giyecek, bizden herhangi bir değişiklik talebi olmadı. Shakira da göbeğini açıyor kimse bir şey söylemiyor, Hadise niye bu kadar eleştiriliyor anlamadık” Hadise yarın Eurovision Şarkı Yarışması'nda finalde yarışacak.
DİĞER HABERLER