ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3125
EURO
6,0136
IMKB
62.336
ALTIN
227,018
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın4/19 ºC
Ankara0/11 ºC
İstanbul3/12 ºC
İzmir4/18 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GENÇLER TARTAKLANDI
10 Mart 2009 / 14:08
Başbakan Erdoğan'ın neden bu kadar çok güvenlik gücünü alarma geçirdiği anlaşıldı. Eleştirilmekten ve yuhalanmaktan korktuğu için...

Adalet ve kalkınma partisi genel başkanı ve Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın Aydında yaptığı miting için tüm güvenlik güçlerini alarma geçirip vatandaşı çileden çıkartmıştı. Başbakan bununlada yetinmeyip kendisini selamlamayan gençleri tartaklattı.
miting'te kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Yazıkent Beldesi Belediye Başkanı ve AKP adayı Ahmet Oğuzhan'ın yakınlarına başsağlığı dilemek için Aydın devlet hastanesine giden Başbakan, hastane çıkışı esnafa el sallayarak selamladığı sırada güzellik merkezinde çalışan S.S ve S.Y adlı genç kızlar başbakanı selamlamadıklarını Erdoğan'ın kendilerini yanına çağırdığını ''niye selamlamıyorsunuz'' diye sorduğunu S.S ve S.Y'nin ''Başbakanım dükkanımızda müşteri yok çiftcinin esnafın hali kötü'' dediklerini cümleleri biter bitmez korumalar tarafından dükkana sokulup emniyete sevk edildiklerini ifadelerinin alındığını söylediler. Gençler biz alnımızın teriyle çalışıyor ayakta kalmaya ve insanca yaşamaya gayret gösteriyoruz, Devletimizin Başbakanı tarafından bu türde davranışlara maruz kaldığımız için çok üzgünüz dediler.
GERÇEKLER VE ATATÜRK
TENAY
ULU ÖNDER ATATÜRK ÜMÜZ NE GÜZEL SÖYLEMİŞ SANKİ ATATÜRK BU GÜNLERİ DÜŞÜNEREK BAŞIMIZA GELECEKLERİ DÜŞÜNEREK ŞÖYLE DEMİŞ ^^MUHTEREM MİLLETİME ŞUNU TAVSİYE EDERİMKİ SİNESİNDE YETİŞTİREREK BAŞININ ÜSTÜNE KADAR ÇIKARACAĞI ADAMLARIN KANINDAKİ, VİCDANINDAKİ ASLİ CEVHERİ ÇOK İYİ TAHLİL ETMEK DİKKATİNDEN BİR AN BİLE GERİ KALINMASIN^^ GERÇEK BU ARAŞTIRMAK LAZIM..... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .....
10 Mart 2009 Salı 14:58
Vatandaşlara DUYURULUR
Hacı Osman
MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli diyor ki: "Bu seçim, ahlaksızlığa karşı erdemin, Bu seçim, vurguna ve yolsuzluğa karşı namusun, Bu seçim, yağma ve peşkeşe karşı ahlakın, İstismara, iftiraya karşı, şeref ve haysiyetin, Bu seçim, bölünmeye, kargaşaya ve düşmanlığa karşı milli birliğin, Bu seçim, sömürülmeye, yabancılaşmaya karşı, Milliyetçiliğin ve milli duruşun seçimi olacaktır. Bu utanç 29 Mart 2009 tarihinde temizlenmelidir. Bunun önemini artık Türk milleti anlamalıdır.
10 Mart 2009 Salı 14:39
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ