ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2903
EURO
6,0256
IMKB
62.336
ALTIN
218,589
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın8/12 ºC
Ankara4/9 ºC
İstanbul9/13 ºC
İzmir9/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PROJELERİYLE AKSU ESNAFIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK
10 Mart 2009 / 14:08
MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu seçim çalışmalarına devam ediyor.

Baro ziyaretinin ardından MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu Ayakkabıcılar çarsına geçerek hemşerilerimizn dertlerini dinledi.Bu ziyaret sırasında salı günü Aydın'ın en büyük pazar yeri olaral bilinen mahalleye yakın olmasına rağmen ayakkabıcılar çarşısının eski günlerinden uzak olduğunu gören MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu tek tek esnaf hemşerilerimizin dertlerini dinleyerek burayı biz bıraktığımızda her yer canlıydı ne olmuş buraya diyerek sitemde bulundu.


Esnaf hemşerilerimizin ortak dertlerinin aynı olduğunu görüncede bu dertlerin hepsinin çözüleceğini ve Ayakkabıcılar Çarşısı ile ilgili projelerini esnaf hemşerilerimize anlattı.
Çalışmalarına devam eden MHP Aydın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu Yağcılar İçindede seçim çalışmalarına devaem etti.


Buradaki vatandaşların sıkıntılarının ve dertlerinin sona ermesi için Yağcılar İçi projelerinden de bahseden Aksu '' Biraz Piyasayı Hareketlendirmek Lazım'' dedi.

Esnafın yüzünü güldürecek olan proje ve formullerden mutlu olan esnaf Aksu'ya sevgisini ve desteğini esirgemeyeceği sözünü verdi.

GÜLECEK
TENAY
GÜLECEK TABİİ HÜSEYİN AKSU ESNAFI DÜŞÜNDÜ YILMADI PROJELER OLUŞTURDU ESNAFI NASIL KALKINDIRACAĞININ HESAPLARINI YAPTI UYUMADI ÇALIŞTI PROJE ADMI LİDER İLERİYİ GÖREN KENDİNE GÜVENEN İNSAN DOSTU HALK ADAMI AMA EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ ÇALIŞKANLIĞI BU KADAR ÇALIŞKAN VE MEZİYETLERİNE DÜŞKÜN FEDAKAR BİR İNSANI MUMLA ARASAK BULAMAZDIK BU FIRSATI DEĞERLENDİRELİM 29 MARTTA BAŞKANIMIZI SEÇELİM O KOLTUĞA EN ÇOK YAKIŞAN ADAMI SEÇELİM AKSUNUN YANINDA OLALIM TARİH AKSUNUN BÜYÜKLÜĞÜNÜ TESCİLLER ELBET BİR GÜN....
14 Mart 2009 Cumartesi 02:04
AKSU NUN ZİYARETLERİ
TENAY
EVET DOĞRUDUR İŞİ USTASINA BIRAKMAK GEREKİR VE GERÇEKTENDE HÜSEYİN AKSU BU İŞİN USTASIDIR. ŞU BİR GERÇEKTİRKİ AKSU NUN BEYANNAMELERİNİ PROJELERİNİ OKUYALIM ARAŞTIRALIM İNANIN ONUN ŞU AN YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜ VE NASIL YAPACAĞINI ANLATTIĞI PROJELER BAŞKALAININ HAYALİ BİLE OLAMAZ BU BİR GERÇEKTİR.....
10 Mart 2009 Salı 15:03
Görmeyen gözler görsün, duymayanlara da duysun
Hacı Osman
MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli diyor ki: "Bu seçim, ahlaksızlığa karşı erdemin, Bu seçim, vurguna ve yolsuzluğa karşı namusun, Bu seçim, yağma ve peşkeşe karşı ahlakın, İstismara, iftiraya karşı, şeref ve haysiyetin, Bu seçim, bölünmeye, kargaşaya ve düşmanlığa karşı milli birliğin, Bu seçim, sömürülmeye, yabancılaşmaya karşı, Milliyetçiliğin ve milli duruşun seçimi olacaktır. Bu utanç 29 Mart 2009 tarihinde temizlenmelidir. Bunun önemini artık Türk milleti anlamalıdır.
10 Mart 2009 Salı 14:53
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ