ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2843
EURO
5,9542
IMKB
62.336
ALTIN
223,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/15 ºC
Ankara-2/10 ºC
İstanbul3/10 ºC
İzmir2/14 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKP MİTİNGİ FİYASKO
09 Mart 2009 / 18:38
MİTİNG YÜZÜNDEN AYDIN'DA HAYAT FELÇ OLDU.VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ.

AKP MİTİNGİNE DEVLET BASKINA RAĞMEN İLGİ OLMADI
Bir gün önce yağmur altında yapılan MHP mitinginin yarısı kadar bile kalabalığın toplanmadığı AKP mitinginde İzmir'den taşınan insanlar dikkati çekti. İzmir'den Manisa'dan Denizliden Muğla'dan ve Aydın'ın ilçelerinden yüzlerce araçla ve özel iki trenle insanların Aydın'a taşınmasına rağmen yeterince kalabalığın olmaması halk arasında farklı yorumlara sebep oldu. Bir gün önce yapılan Manisa mitinginde çekilen fotoğrafların montajlı olması ve AKP yetkililerinin de bunu kabul etmesi son derece düşündürücüdür.


Yaklaşık 15 bin kişinin toplandığı Aydın'daki AKP mitingine devlet memurlarının ve idarecilerinin getirilmesine ve devletin kurumlarının desteğine rağmen yeterince kalabalığın toplanamaması AKP'liler arasında ümitsizliğe yol açmıştır.

Sadece miting meydanının süslenmesi gerekirken seçim yasaklarına rağmen Aydın'ın ana bulvarlarının ve sokaklarının filema, afiş ve resimlerle donatılması israftan ,kaçınması gereken AKP'nin bu kadar israfçı olması vatandaşlara ' ele verir talkını kendi yutar salkımı' atasözünü hatırlatmıştır.


On binlerce afiş ve pankartı bulabilen AKP yöneticilerinin yeterince Türk Bayrağı bulamaması ve bayrak ihtiyacını MHP'den karşılaması, MHP adına mutluluk verici, AKP adına üzüntü verici bir durum olarak yorumlandı

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ALLAH TÜRKİYEYİ KORUSUN
TENAY
ULU ÖNDER ATATÜRK ÜMÜZ NE GÜZEL SÖYLEMİŞ SANKİ ATATÜRK BU GÜNLERİ DÜŞÜNEREK BAŞIMIZA GELECEKLERİ DÜŞÜNEREK ŞÖYLE DEMİŞ ^^MUHTEREM MİLLETİME ŞUNU TAVSİYE EDERİMKİ SİNESİNDE YETİŞTİREREK BAŞININ ÜSTÜNE KADAR ÇIKARACAĞI ADAMLARIN KANINDAKİ, VİCDANINDAKİ ASLİ CEVHERİ ÇOK İYİ TAHLİL ETMEK DİKKATİNDEN BİR AN BİLE GERİ KALINMASIN^^ GERÇEK BU ARAŞTIRMAK LAZIM..... NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .....
12 Mart 2009 Perşembe 10:31
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ