ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2903
EURO
6,0256
IMKB
62.336
ALTIN
218,589
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın8/12 ºC
Ankara4/9 ºC
İstanbul9/13 ºC
İzmir9/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Önce insan dediler, ağabeyimin ölümüne sebep oldular.
10 Mart 2009 / 19:33
Önce insan dediler, ağabeyimin ölümüne sebep oldular.
İstiklal mahallesinde oturan Muhittin Belketin önce insan sloganını her yere yazdıran Ortekin' in, ağabeyinin ölümüne sebep olduğunu söyledi.
Ağabeyinin bir arsası olduğunu, kendisinin plan ve proje çizdirdiğini belediyeye müracatları sonunda, belediye ekiplerinin kepçeleri ile geldiğini, kanal açarak suyu arsaya kadar getirdiklerini söyledi.
İnşaata başlayan ağabeyim abone yaptıracağı sıra rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. Hastaneden çıkınca abone yaptırdı. Ağabeyim hastanedeyken belediyenin yetkilileri gelerek fotoğraf çektiler. Saatte herhangi bir oynama olmamasına rağmen belediye hakkımızda dava açtı. Kanalı açıp suyu bağlayan belediye, ağabeyime 2500 TL ceza kesti ve mahkemeye verdi. Diyaliz hastası olan ağabeyim, avukat tutamadı ve 17 ay ceza aldı ve cezaevindeyken öldü. Ağabeyim cezaevine girdiğinde Ortekin' e gittiklerini durumu anlattıklarını, Ortekin 'in kendisine ' niye avukat tutmadınız' dediğinde paramız olsa su parasını öderdik dediğini söyledi.
Önce İnsan diyen Ortekin'in dolaylıda olsa ağabeyimin ölümüne sebep olması ailece bizi ve çevremizi perişan etmiştir dedi.
MASKE DÜŞTÜ
HARUN YILDIZ
sayın ortekin sahneye oynadığı için basında ve kamuoyunda baba tavırları ile rol alırken, başkanlık yaptığı belediye aydınlılara zulum uygulamakta. suları hep cuma günü saat 16,30 da kestirdi. insanlar cumartesi pazar susuz kaldı. aydın belediyesinin su ile yeni yatırımı olmadığı halde su faturalarına sabit ücret diye ekler koydu. efekent ve birçok semte yeterli su verilmezken çiçek ve park sulamaları sabahlara kadar boşa ve yollara akıtılarak su boşa harcandı.ortekine tekrar oy yok bu böyle
13 Mart 2009 Cuma 07:49
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ