ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3152
EURO
6,0047
IMKB
62.336
ALTIN
226,669
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın4/19 ºC
Ankara0/11 ºC
İstanbul3/13 ºC
İzmir4/18 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bu hafta vizyonda 4 yeni film...
06 Kasım 2011 / 11:10
SİNEMASEVERLER BU HAFTA ANİMASYON,KOMEDİ VE AKSİYON SAHNELERİNİN BULUNDUĞU 2'Sİ YERLİ,4 YENİ FİLMLE BULUŞACAK.

 

"ALLAH'IN SADIK KULU: BARLA"

Esin Orhan'ın yönettiği ''Allah'ın Sadık Kulu: Barla'' filmi, animasyon sahneleriyle izleyicilerin karşısınkullana çıkacak.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, Said Nursi'nin 1927 ile 1934 yılları arasındaki Barla'da geçen hayatı anlatılıyor. ''Barla Fedakarları''nın, devrin sert esen rüzgarlarına karşı duruşlarının konu alındığı filmde, yokluklar içinde bile inancın ve azmin nasıl destansı aksiyonlar ortaya koyabileceği gösteriliyor.

"ALMANYA'YA HOŞGELDİNİZ (Willkommen in Deutschland)"

Yasemin Samdereli'nin yönettiği ve Vedat Erincin, Fahri Yardım ile Dekullanmet Gül'ün oynadığı ''Almanya'ya Hoşgeldiniz (Willkommen in Deutschland)'' filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerin ilgisini çekecek.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, Almanya'da çalışan Hüseyin, ailesine Türkiye'ye döneceklerini açıklar. Ailede ateşli bir tartışma patlak verir. Ailenin torunu Canan'ın, İngiliz erkek arkadaşından hamile kaldığının ortaya çıkması, tansiyonu iyice yükseltir. Canan, ''yabancı'' olduğu için diğer çocukların aşağıladığı küçük kuzeni Cenk'i rahatlatmak için Almanya'ya nasıl geldiklerine dair güzel bir hikaye anlatır.

"TENTEN'İN MACERALARI (The Adventures of Tintin)"

Steven Spielberg'in yönettiği ve Jamie Bell, Andy Serkis, Daniel Craikullang ile Nick Frost'un oynadığı ''Tenten'in Maceraları (The Adventures of Tintin)'' filmi, 3 boyutlu sahneleriyle izleyicilerle buluşacak.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, Tenten ile sadık köpeği Milu, bir maket gemi bulur ve Sakharine'in hedefi olur. Sakharine, Tenten'in, bir korsana ait hazineyi çaldığına inanır. Tenten, köpeği Milu, Kaptan Haddock, Dupond'un yardımıyla nefes kesen bir kovalamaca sonunda, korsan gemisi Tekboynuz'un son istirahatgahını bulur. Bu gemi enkazı servet ve bir lanet barındırır.

"KULE SOYGUNU (Tower Heist)"

kullanBrett Ratner'ın yönettiği ve Ben Stiller, Eddie Murphy, Matthew Broderick ile Tea Leoni'nin oynadığı ''Kule Soygunu (Tower Heist)'' filmi, aksiyon sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek.

Filmin konusu şöyle:

''Josh Covacs'ın yönettiği New York'un en lüks binalarından birinin en üst dairesinde yatırımcılarından 2 milyar dolar çalan Arthur Shaw ev hapsinde tutulur. Aldatılanlar arasında bina çalışanları da vardır ve Arthur'u soymayı planlamışlardır. Amatör olsalar da binayı herkesten iyi biliyorlar. Binayı bu kadar iyi bildiklerini yeni fark etmişlerdir.''

 

 

 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ