ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2843
EURO
5,9542
IMKB
62.336
ALTIN
223,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/15 ºC
Ankara-2/10 ºC
İstanbul3/10 ºC
İzmir2/14 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKSAKAL; ÇERÇİOĞLUNA YÜKLENDİ
11 Mart 2009 / 15:25
Demokratik Sol Parti meclis üyesi Önder Aksakal'ın düzenlemiş olduğu basın açıklaması ile, CHP genel başkanı Deniz Baykal ve Belediye başkan adayı Özlem Çerçioğlu'na yüklendi. Aksakal '' Aydın'ın Özlemi bu değil, bu Tayip'in özlemi'' dedi.
Demokratik Sol Parti meclis üyesi Önder Aksakal düzenlemiş olduğu basın açıklaması ile CHP genel başkanı Deniz Baykal ve belediye başkan adayı Özlem çerçioğlunu eleştirdi.DSP il başkanı Sümer Büyükyurtun'da katıldığı basın açıklamasında Aksakal; Atatürk'ün partisi CHP seçmenlerine din ile devlet işlerini ayrı tutacağını taahhüt ederken, Baykal'ın partisi CHP'nin bunun tam tersine çarşaf, tesettür, ve her mahalleye bir kuran kursu vaadettiğini, Akp eliyle ülkenin götürülmeye çalışıldığı karanlığa, Baykalı destekleyerek alet olunmamasını istedi. Kurtuluşunu kara çarşafa, rozet takmakta arayan ekonomik politikaları ile hiç bir öngörüşü olmayan ve Ecevit'in başında olduğu dönemden sonra bir kez dahi iktidar olamayan , hatta kualisyon ortağı dahi olamayan CHP' nin, Atatürk ün partisi söylemiyle halkın duygularını sömürdüğünü 7 yıldızlı saltanat makamını bırakmayan Deniz Baykal'ın kuru kuruya desteklenmemesinin gerektiğini ifade etti. Chp Aydın belediye başkan adayı Özlem Çerçioğlunu'da eleştiren Aksakal, Aydın halkının Çerçioğlu'nu Ankara parlementoya gönderdiğini Aydın halkının Çeçioğlu'na Ankara'da parlementoda görev verdiğini, Çerçioğlu'nun Ankara'da Aydın'ın üzerine kabus gibi çöken üretimsizlik, işsizlik ,yolsuzluğa çözüm yolu aramasını beklerken nasıl olsa millet vekilliği garanti olan Çerçioğlu'nun Aydın'da belediye başkan adayı olmayı denediğini, olmassa zaten millet vekili sıfatıyla Baykal'ı alkışlamaya devam edeceğini söyledi. Aksakal, Aydının özleminin bu olmadığını bu olsa olsa Tayip'in özlemi olacağını öne sürdü.
AL BİRİNİ
TENAY
AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE BEN ÖZLEM HANIMIN MİLETVEKİLİYKEN HAYRINI GÖRMEDİMKİ ŞİMDİ GÖREYİM VE SORUYORUM NERDEYDİ ÖZLEM HANIM KENDİSİNİN MESLEĞİ NE BELEDİYECİLİK YÖNETİCİLİK İSTER KARARLILIK İSTER ŞEHİRCİLİK İSTER İNŞAATÇILIK İSTER LİDERLİK İSTER ONUN TUZU KURU TABİİ VEKİLLİKTEN İSTİFA ETSİN ÖYLE GELSİN GÖREYİM ONU VE BANA PROJE SUNSUN ÖYLE BİLGİSAYARDA YAPILMIŞ ÇİZİMLER DEĞİL ARTI ATTAN İNİP EŞEĞE BİNİLİRMİ NİYE VEKİLKEN BELEDİYE BAŞKANI OLMAK İSTİYOR SORUYORUM ONA CEVAPLASIN......
14 Mart 2009 Cumartesi 01:28
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ