ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/15 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul2/6 ºC
İzmir4/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ölüme Davetiye Çıkarıyorlar
11 Mart 2009 / 16:11
Aydın belediyesinin ''Önce İnsan'' söylemi herzaman olduğu gibi sadece lafta kaldı...

Üst geçitlerin bulunduğu Aydın karayolu üzerindeki yeni dört yol mevkiinde, belediyenin haftalardır devam eden çalışmalrında yayalar karşıdan karşıya geçmek için büyük risk altına giriyorlar. Bu konuda ''Önce İnsan'' diyen belediyenin hiçbir önlem almadığı görüldü. Yaya geçitlerini kullanmak için kara yoluna kadar girmek zorunda kalan vatandaşlar heran ölümle karşı karşıya olduklarını belirtirlerken belediyenin hiç bir önlem almamasına tepki gösterdiler. Özellikle öğrencilerin ve çocukların burada heran ölümle burun buruna gelebileceğini ifade ettiler.
USTA
TENAY
BAKIN ARKADAŞLAR BİLİYORSUNUZ TESTİYE ÜFLEME USTALIĞI VARMIŞ İŞTE O USTALIK AKSU O ÜFLEMEYİ ÖĞRETMEMİŞ SAYIN ORTEKİNE O DA SENELERDİR ÖĞRENMEK İSTEMEMİŞ EEEEEEEE HAL BÖYLE OLUNCA İŞ BU HALLERE GELMİŞ O ZAMAN NE YAPMALI İŞİ USTASINA BIRAKMALI VE YOLU AÇMALI SAYGILAR SEVGİLER......
14 Mart 2009 Cumartesi 00:33
bakmak ayrı görmek ayrı
ahmet ulusoy
aydın belediyesinin burnunun dibinde aydınlının gözü önünde yayalar araçların altına atılırcasına trafiğin içine yönlendirmek ancak ortekin ekibince yapılabilir. iş bilmezler 2 trilyona yürüyen merdiven yapıp işletmeye alamadığı halde yayaların geçeceği yeri kapatınca yayalarda yol içerisinde kalmış ve sayın ortekinde otobüsün üzerinden insanları sadece oy gibi gördüğünden bu tabloyu göremiyor.
12 Mart 2009 Perşembe 17:39
Gazoz satmak ta çare olmaz.Çünkü...
Hacı Osman
Sn.Ortekin için her ne kadar "gazozcu" deselerde, bu krizde gazoz da para etmiyor.çünkü SGK sn.Ortekinin mal varlığına "ihtiyati tedbir kararı koydurmuş". Esko' ya olan kira borçları 6 aydır ödenmemiş.bunlar duruken aklı sıra genç aydınlıları kandırabilmek adına akşam saatlerine doğru belediyeye ait araçlarla Atatürk Meydanında işci ücretleri için imza atılıyordu. inandınız mı?
12 Mart 2009 Perşembe 11:09
bilgisizden bu kadar beklenir
serap dönmez
o gitsin gazozlarını satsın bilmeyenden bu kadar olur zaten.ortekin şu anda paçasını kurtarma derdinde böyle şeyler onun için en son plan yazık insanlara ama ortekinin umrunda bile değil.Ama Sn.Aksu olsaydı şu anda çok böyle bir sorun kesinlikle olmazdı Aksu başımızın tacı bizim için aydın için bir mucize
12 Mart 2009 Perşembe 10:46
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ