ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3387
EURO
6,0727
IMKB
62.336
ALTIN
219,631
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın7/11 ºC
Ankara2/6 ºC
İstanbul5/12 ºC
İzmir6/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
3 yeni film vizyona girdi...
18 Şubat 2012 / 10:25
TÜRK SİNEMASEVERLER BU HAFTA TARİH AKSİYON VE ANİMASYON SAHNELERİNİN YER ALDIĞI 3 YENİ FİLMLE BULUŞUCAK.

  "FETİH 1453"

Yönetmenliğini Faruk Aksoy'un yaptığı ''Fetih 1453'' filminde, Devrim Evin, İbrahim Çelikkol, Dilek Serbest, Recep Aktuğ, Erden Alkan'ın yanı sıra geniş  bir  oyuncu kadrosu bulunuyor.

Türkiye genelinde 850 salonda bugün saat 14.53'te vizyona girecek filmde, Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet'in  İstanbul'u fethi konu alıyor.

Filmin konusu şöyle:

Film’in  konusu Fatih Sultan Mehmet’in  İstanbul’u fetihinden 2 yıl öncesi de ele alarak işlenmiş. Molla Gürani ve Fatih Sultan Mehmet’in çocukluğu  da filmde konu alınıyor.  Özellikle  3Danimasyonlar da Fetih 1453 filmine renk katıyor.

"HAYALET  SÜRÜCÜ 2: İNTİKAM ATEŞİ (Ghost Rider: Spirit Of Vengeance)"

Mark Neveldine ile Brian Taylor'ın yönettiği ve Nicolas Cage, Christopher Lambert, Idris Elba ile Ciaran Hinds'in rol aldığı ''Hayalet  Sürücü 2: İntikam Ateşi (Ghost Rider: Spirit Of Vengeance)'' filmi, 3 boyutlu aksiyon sahneleriyle  izleyicilerinkarşısına çıkacak.

Filmin konusu şöyle:

''Şeytanın ödül avcısı Johnny Blaze inzivaya çekilmiştir, ta ki gizli bir mezhebe bağlı olan bir kilise, ondan genç bir çocuğu şeytanın elinden kurtarmasını isteyene dek. Blaze, başlarda tekrar Hayalet Sürücü'nün güçlerine sahiplenme fikrine sıcak bakmaz, ancak çocuğu kurtarmanın ve üzerindeki lanetten kurtulmanın tek yolu budur.''

"MUPPETS"

Yönetmenliğini James Bobin'in yaptığı ve başrollerini Jason Segel, Amy Adams ve Chris Cooper'ın paylaştığı ''Muppets'' filmi, animasyon sahneleriyle  sinemaseverlerlebuluşacak.

Filmin konusu şöyle:

Filmde, ''Kermit''i Erkan Taşdöğen, ''Walter''i Arda Aydın, ''Gary''i Ömer Vatanartıran, ''Mary''i Aysun Topar, ''Bayan Piggy''i Bora Severcan, ''Fozzie Bear''i Tuna Öztunç ve ''Tex Richman''i Ercan Demirel seslendirdi. Filmde, dünyanın en büyük kukla hayranı Walter ve  arkadaşları Los Angeles'da tatil yaparken, petrolcü Tex Richman'ın kukla tiyatrosunu yıkarak mekanın altında petrol araması yapacağını ortaya çıkarır. Walter, Mary ve Gary tiyatroyu kurtarmak için gereken 10 milyon doları toplamak amacıyla  farklı yönlere dağılmış olan kuklaları yeniden bir araya getirmesi için Kermit'e  yardım eder. 

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ