ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2843
EURO
5,9542
IMKB
62.336
ALTIN
223,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/15 ºC
Ankara-2/10 ºC
İstanbul3/10 ºC
İzmir2/14 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aksu'ya Büyük Alkış
13 Mart 2009 / 17:45
Kemer mahallesi Aksu'yu alkışlarla dinledi..

Kemer mahallesindeki mitinge katılan Milliyetçi Hareket Partisinin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu mahalle sakinlerinin coşkulu alkışlarıyla karşılandı.Konuşmasına başlamadan önce mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi. Mitinge başlamadan kurban kesildi. Kesilen kurbanın arkasından tüm mahallelilerin sevgisini ve desteklerini gören Aksu konuşmasına başlamak üzere arabasının üzerine çıkarak mahalle sakinlerine seslendi.
MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu geçmiş dönemlerde mahalleye yaptıkları yatırımlardan bahsederek mahallenin adının kötü ve çirkin anıldığını kendisi döneminde yaptıkları ve kaldırdıklarıyla Kemer mahallesinin adının kendine yakışan bir isme kavuştuğunu söyledi. Sözlerine başkanlığı bıraktıktan sonra Kemer Mahallesine hiçbir yatırım yapılmadığını ve yapılan aşevlerinin ve diğer yatırımlarının da kaldırıldığını söyleyerek biz böylemi bırakmıştık dedi. Mahalle sakinlerinden de bir ricası olduğunu söyleyen Aksu seçim çalışmaları için kullanılan ' Aksu gelirse şurayı kaldırır, Aksu gelirse evlerinizi yıkacak' diyenlere de asla inanmamalarını ve Pazar yerlerinin asla kalkmayacağını ve bunun bir 'AKSU SÖZÜ' olduğunu ifade etti.
Konuşması sırasında bol bol alkış alan Aksu, Kemer Mahallesi için projelerini anlattı. Aşevlerinin tekrar mahalleliye hizmet vermesi için açılması gerektiğini ve yoksul, işsiz vatandaşlarımızın hiç mağdur olmaması için ellerinden geleni yapacaklarını, arkasında bunları yapacak güçleri olduğunu ifade etti.
Konuşmasını MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak' a bıraktı. Sözlerine hükümete yüklenerek başlayan Uzunırmak, MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu'ya destek vereceklerini ve Aydın'ı Ustasına bırakılması gerektiğini vurguladı. Sözlerine de Aksu'ya destek verdiklerini ve hep arkasında olacaklarını söyleyerek mahallelilerin büyük alkışıyla bitirdi.
Mitingden ayrılan MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu Kemer mahallesinde bulunan Çakırlar Çayı etrafında oturan vatandaşların sıkıntılarını dinlemek üzere yola çıktı.
Çakırlar Çayı etrafında gezen Aksu bu sakinlerin sıkıntıları ve isteklerini dinledikten sonra tekrar geleceklerini belirterek oradan ayrıldı.

FOTOĞRAFLAR


YAZIK
TENAY
SEN AKSUYU TANIMIYORSUN AKSU SİLİNECEKMİŞ HAH GÜLERİM ADAM HİZMET İÇİN GELİYOR RANT İÇİN DEĞİL EĞER BELEDİYE BAŞKANI OLURSA ONUN İÇİN ZATEN ZARAR KENDİ İŞLERİ VE ŞİRKETLERİ İLE İLGİLENEMİYECEK BUNU UNTMAYIN O HİZMET ADAMI BİLİP BİLMEDEN YALAN YANLIŞ KONUŞMAYIN O EN BÜYÜK YÖNETİCİ SORUYORUM O GELMESE KİM YAPACAK SÖYLEYİN ONU SEÇELİM HADİ CEVAP YOK DEĞİLMİ YALAN YANLIŞ İFTİRALARA İNANMAYIN SONRA GÜNAHA GİRMEYİN BU İŞİN USTASI O LÜTFEN ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN ÖYLE KONUŞUN 30 MART SABAHI .......
15 Mart 2009 Pazar 23:11
inanınızki
kadir akkaş
aksu bu seçimde aydın siyasetinden silinecek. bir daha dönememek üzere...
15 Mart 2009 Pazar 11:21
aksu
sabri
aydınımıza yazık oldu koskoca 7 yıllı geride bıraktık ortekin ve kadeh arkadaşlarına artık tamam deyip gerçek başkanla yola devam edelim aksu tabiki.
14 Mart 2009 Cumartesi 17:44
KARALAMA
TENAY
ARKADAŞLAR LÜTFEN BİLİP BİLMEDEN YORUM YAPMAYIN O YORUM YAPAN KARDEŞİME SORUYORUM İNCELEDİMİ ADAYLARIN HEPSİNİN BEYANNAME VE TAHAHÜTNAMELERİNİ OKUDUMU YAPACAKLARINI VE YAPTIKLARINI YAZIK HEMEN KESTİRİP ATMAYIN İNANMIYACAK BİR ŞEY YOK İYİ BİR PLANLAMAYLA İYİ BİR EKİPLE HER İŞ HALLOLUR BUDA AKSUDA VAR ADAM EZBERE KONUŞMUYOR HERŞEYİ BİR YERE DAYANDIRIYOR O KARDEŞİME SORUYORUM KİM GELECEK DÜZELTECEK BAŞKA AKSUDAN BAŞKA
14 Mart 2009 Cumartesi 12:49
bence
şule akay
kendisi bile inanmıyordu aksu bey söylediklerine. aksu bu seçimi kazanamayacak.
14 Mart 2009 Cumartesi 11:18
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ