ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/15 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul2/5 ºC
İzmir4/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
''Al paketi vur tokatı''
14 Mart 2009 / 18:46
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, halkın seçim yardımlarını kabul etmesini isteyerek, ''Al paketi, vur tokadı'' dedi.
Bahçeli, partisince Kırşehir'de Ankara Caddesi'nde düzenlediği mitingde yaptığı konuşmada, 29 Martta yapılacak seçimlerin çok önemli olduğunu, iktidarın bu seçimlerde iyi sonuç almak için devletin tüm imkanlarını kullandığını savundu.
İktidarın devletin imkanlarıyla yoksullara, gıda, giyecek, ısınma malzemeleri dağıttığını ve yoksulları istismar ettiğini belirten Bahçeli, ''Yapılan yardımlar senin, benim vergimle toplanıyor. Bu yardımlar senin en doğal hakkın, utanmadan sıkılmadın al. Al paketi, vur tokadı. Başbakan (Kriz teğet geçti) diyor. Kriz, yoksulun fakirin yüreğini deldi geçti. Krizin teğet geçtiği yer, yandaşların, hanedanların bulunduğu yerdir'' diye konuştu.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkeye hizmet edenleri karaladığını, eleştirdiğini iddia eden Bahçeli, şöyle devam etti:
''Başbakan son günlerde Nasrettin Hoca fıkraları anlatıyor. Başbakan aklınca bizimle dalga geçiyor. Nasrettin Hoca eşekten düşmüş, görenlere (Ben zaten inecektim) demiş. Bizim oyumuz 2002 seçimlerinde düştü. Başbakan bunu eşekten düşmüş olarak gösteriyor. Affedersin eşek olarak sen ne anlıyorsun. Evet biz yüzde 18'den yüzde 8'e düştük. Bu millet kırıldı, oylarımızı düşürdü.''
UYMUYOR
TENAY
AKP HÜKÜMETİ 2007 SÇİMLERİNDE KENDİLERİNİN BELİRLEDİĞİ SEÇİM KANUNLARININ BİR FIKARSINA BİR BENDİNE BİLE UYMUYOR YAZIKTIR SEN KENDİN UYMAZSAN BUNA BAŞKASI UYARMI SÖYLEDİĞİ LAFA BAKIN BAŞBAKANIN ^^ BEN HELİKOPTER VE DİĞER MALZEMELERİ KULLANIYORSAM SİZDE KULLANIN NEDEN KULLANMADINIZ^^ YA ÖZRÜ KABAHATİNDEN BÜYÜK YAZIK BİZİ KİMLER YÖNETİYOR BEN ŞAŞTIM DOĞRUSU ARTIK BUNA DUR DEMEK GEREK YOKSA OK YAYDAN FIRLIYACAK BİZDE 3. DÜNYA ÜLKELERİNDEN DAHA KÖTÜ OLACAĞIZ EMİN OLUN BATIYORUZ DUYAN YOKMU........
16 Mart 2009 Pazartesi 00:57
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ