ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3387
EURO
6,0727
IMKB
62.336
ALTIN
219,631
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın7/11 ºC
Ankara2/6 ºC
İstanbul5/12 ºC
İzmir6/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Apollon Tapınağa turistlerin ilgi odağı
09 Ekim 2013 / 21:22
DİDİM'İN HİSAR MAHALLESİ SINIRLARI İÇERİSİNDE YER ALAN VE HER YIL BİNLERCE YERLİ VE YABANCI TURİSTİ AĞIRLAYAN APOLLON TAPINAĞI YAZ SEZONUNUN SONA ERMESİNE RAĞMEN TURİST AKININA UĞRAMAYA DEVAM EDİYOR...

 

Didim'in Hisar Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ve her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Apollon Tapınağı yaz sezonunun sona ermesine rağmen turist akınına uğramaya devam ediyor. Ekim ayında havanın güzel olmasını fırsat bilen yerli ve yabancı turistler tapınağı ziyaret ettiler.

Aydın'ın turistik ilçesi Didim’de yer alan ve her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Apollon Tapınağı yaz sezonunun son ermesine rağmen turistlerin akınına uğramaya devam ediyor. Binlerce yıllık tapınakta Didim Belediyesinin çevre düzenlemesini yapmasıyla tapınağın çevresi yeni görünüme kavuştu. Yeni Çevre düzenlenmesiyle turistler rahatça etrafı gezerken turlar aracılığıyla ilçeye gelen yerli ve yabancı turistler rehberler eşliğinde tapınağı gezerek bilgi aldıkları ve tapınakta incelemeler yaptıkları görüldü.

Turlarla ilçeye gelen turistlerin bazıları tapınak çevresindeki dükkanlardan alış veriş yaparken, bazıları Ekim ayında güneşin tadını çıkardılar.

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ