ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/13 ºC
Ankara2/7 ºC
İstanbul2/4 ºC
İzmir4/11 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hüseyin Aksu'ya Sevgi Seli
17 Mart 2009 / 11:49
Aksu'ya davullu zurnalı sevgi gösterisi

Seçim çalışmalarını sürdüren MHP Aydın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu Cuma Mahallesi ve Orta Mahallede seçim çalışmalarına devam etti. Toplantısına Cuma Mahallesindeki bir kahvehanede başlayan Aksu çok kalabalık bir topluluğa seslenirken kahveye sığamayan hemşehrilerimizin bir çoğu, toplantıyı dışarıdan dinlemek zorunda kaldılar.
Toplantıya Cuma Mahallesi ve Orta Mahallesini kalkındıracak olan projelerini anlatarak başlayan Aksu, jeotermal enerji ile gerçekleşecek olan termal otellerin mahalledeki işsizliğe çare olacağını anlattı.
İlk kazandığım dönemde bu mahallelerden kendisiyle beraber yola çıkan arkadaşların olduğunu ve yine bu arkadaşların desteklerini görmekten memnun olduğunu da ifade eden MHP Aydın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu yapacakları termal oteller sayesinde 2500 kişinin işsizliğine de çözüm olacağını ekleyerek bu otellerdeki iş sahasındaki genişliğinde çok fazla olması çeşitli meslek gruplarına da iş imkanı sağlayacağını ifade etti.
Kendisi hakkında yapılan iftiralara da değinen Aksu, bizim göreve gelmemizden korkanların olduğunu ve bunun için hakkında yazılan haberlere de kimsenin inanmayacağını belirtti. Sözlerine : “ Aydın'ı Aydın yaptım ama benim ayrılırken emanet ettiğim kişiler Aydın'a sahip çıkmadıklar.” diye devam eden Aksu; Ayrıca kendi döneminde yapılan aşevlerinin, ekmek fırınlarının ve buna benzer yerlerinde kapatılarak hemşehrilerimizi mağdur ettiklerini de söyledi.
Artık halkımızın bu mağduriyetlerinin biteceğini ve 30 Marttan itibaren bambaşka bir Aydın bulacaklarını da söyleyerek toplantısını bitirdi.
Toplantıda sık sık alkışlarla Aksu'ya desteklerini ifade eden Cuma Mahallesi sakinleri toplantıdan mutlu ayrıldılar.

Orta Mahalleye geçen MHP Aydın Belediye Başkan Adayı Aksu davul ve zurnalar eşliğinde coşkulu bir kalabalık karşıladı. Asmalı Kahvehanede yapılan toplantıda kalabalık olmasından dolayı bazı hemşehrilerimiz pencere kenarlarında toplantıyı izlemek zorunda kaldı. Büyük alkışlarla toplantıya başlayan Aksu mahalle sakinlerinin sıkıntılarını dinledi.
Jeotermal projesiyle başlayacak olan termal otellerin inşaatlarının başlamasıyla mahallenin Aydın için önemli bir mahalle haline geleceğini ve iş imkanı sağlayacağını, bu otellere gelen turistlerin mahalle sakinlerine katkıda bulunacağını söyledi.
Mahalle sakinlerinin yapmış oldukları sepetlerin bu turistler tarafından satın alınarak aile ekonomisine katkıda bulunulacağını anlattı. Aşevleri konusuna değinen Aksu kendi döneminde yapılan aşevlerinin kapatılmasına da anlam veremediğini belirterek tekrar açılacağı konusunda mahalle sakinlerine müjde verdi.
MHP Aydın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aksu mahalle sakinleriyle davullu zurnalı oyun oynayarak toplantısını bitirdi.

FOTOĞRAFLAR:

sonuç belli....
aksu başkan
vallahi artık ne desek boş bakın her şey onun başkan olacağını kanıtlar nitelikte sayın aksu yolun açık olsun...yeni bir aydın yeni bir şehir seninle her şeye hazırız sağol varol!
17 Mart 2009 Salı 19:55
YANLIŞ
TENAY
KARDEŞİM DİYORKİ AKSU SEÇİMDEN SEÇİME GELİYOR DİYOR SORUYORUM AKSU SEÇİMDEN ÖNCE GELSEYDİ NE YAPACAKTIN ELİNDE YETKİ OLMADAN BU KİŞİ NE YAPACAK KENDİ SÖYLEYİP KENDİ DİNLEYECEK DEĞİLMİ ADAM GELİPTE PROJELERİNİ AÇIKLAYIP ÖTEKİ İNSANLARA MALZEMEMİ YAPACAK YANLIŞ SENSEÇ AKSUYU O ZAMAN GÖR BAKALIM YAPACAKLARINI O ZAMAN BURADA YAZ GELDİDE BİR ŞEY YAPMADI DİYE LÜTFEN BİRAZ AÇIK DÜŞÜNELİM AKSU YILLARDIR BU PROJELERİNİ OLUŞTURMUŞ VE BU GÜNÜ BEKLEMİŞ O GÜN BU GÜNDÜR ARTIK BAŞKAN YAPALIM ONU GÖRELİM....
17 Mart 2009 Salı 17:55
AKSU AYNI TAS AYNI HAMAM
Can temiz
SEÇİMDEN SEÇİME AKSU VAR.YOKSA YOK.YANINDA GÖREMEZSİN
17 Mart 2009 Salı 16:30
Aksu ve diğerleri (son)
Hüseyin Canoğlu
seçim beyannamesini saklamaya,kazanırsa icraatlarını seçim beyannamesinden takip etmeye karar verdik. Aksu ilk belediye başkanı olduğu dönemlerdeki Aydın ile onun döneminde yapılan çalımaları, daha sonra ortekin döneminde yapılanları ve şimdiki zamana baktığımızda Aksu mağduru olarak Aksuya bir şans daha verilmesi gerektiği kanaatine kardık.Burada seçim beyannamesini anlatmak isterim ama çok uzun. Tavsiyem herkes bütün adayların seçim beyannamelerini okusunlar.Aksu farkını göreceklersaygılarımla
17 Mart 2009 Salı 15:41
Aksu ve diğerleri (7)
Hüseyin Canoğlu
Yazımın başındada belirttiğim gibi ilk defa Aksuya oy vereceğim. Bu aile kararı ve 7 tane oyumuz Aksuya gidecek.. nedenine gelince .Aksu mağduru biri olarak ailece Aksunun icraatlarını masaya yatırdık. Yaptıkları ve seçim beyannamesinde yapmayı taahhüt ettikleri. Seçim bayannamesinin başına sonuna kadar okuyun yazmış bizde okuduk. Ço ilginç projeler var. Hayalini bile kurmakta güçlük çekeceğimiz projeler..İlk bir yılda, iki yılda be 5 yılda yapılacaklar ve çözüm önerileri
17 Mart 2009 Salı 15:33
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ