ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/13 ºC
Ankara2/7 ºC
İstanbul1/4 ºC
İzmir4/11 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
''Nasip açılımı sizi kurtarmaz''
17 Mart 2009 / 14:20
AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Ergün, Nasip açılımı da sizi kurtaramaz'' dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Ergün, CHP'nin yeni bir açılımı ile karşı karşıya bulunduklarını ifade ederek, ''Nasip açılımı... Sayın Baykal, kendi kabahatinizi Allah'a yükleyerek sorumluluktan kurtulamazsınız. Nasip açılımı da sizi kurtaramaz'' dedi.
Ergün, TBMM'de, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın ''Başbakanlık nasip işi...'' ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 3 Kasım 2002 seçimlerinden sonraki 116 günle ilgili sözlerine cevap verdi.
Baykal'ın kendisinde hiç kabahat bulmayan, kendisini hiç gözden geçirmeyen bir lider olduğunu öne süren Ergün, ''Derler ki Allah hiç kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemezmiş. Ve yine derler ki insan ancak çalıştığının karşılığını görürmüş. Bunları, isterseniz eski partiliniz Yaşar Nuri Hocaya sorabilirsiniz'' dedi.
Nihat Ergün, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin sözlerini ise şöyle değerlendirdi:
''AK Parti'yi iktidara getiren ve Tayyip Erdoğan'a başbakanlık yolunu açan milletin iradesi ve gücüdür. Milletinin iradesine ve gücüne 'kirli ve karanlık odak' diyerek onu küçümseyenler, milletten her zaman dersini almıştır, yine alacaktır. 3 Kasım 2002'den sonra yanlışı düzelten TBMM'dir. Sayın Bahçeli'nin bu talihsiz sözleri, milleti yaraladığı gibi, TBMM'yi de yaralamıştır.''
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ