ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2843
EURO
5,9542
IMKB
62.336
ALTIN
223,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/16 ºC
Ankara-3/7 ºC
İstanbul3/7 ºC
İzmir1/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şok İddia ! Teleferik'te Neler Oluyor
18 Mart 2009 / 13:17
AYDIN TELEFERİĞİNİ YAPAN STM FİRMASI FERYAT EDİYOR…'BU HALİYLE BU TELEFERİĞİ KULLANMAK CAN ve MAL EMNİYETİ AÇISINDAN TEHLİKELİDİR'

Aydın Belediye Başkanlığı tarafından Pınarbaşı ve Aytepe mesire alanları arasındaki teleferik tesisi inşaatını yapan STM firması belediye aleyhinde Aydın Valiliğine suç duyurusunda bulundu.

STM firması tarafından Aydın Valiliğine verilen 16-03-2009 tarihli dilekçede şu önemli konular dile getirilmektedir.

-          Firmamız tarafından yapılan teleferik tesisi inşaatı kusursuz ve noksansız olarak teslim edilmiştir.

-          Sözleşme şartları gereği Belediye 6 personel görevlendirilmesi gerekirken önce 2 daha sonra 2 olmak üzere 4 kişi görevlendirilmiştir.

-          Firmamız tarafından eğitime tabi tutulan personelin kısmen yeterli olduğu tekrar eğitime tabi tutulmaları gerektiği Belediyeye bildirilmiştir.

-          Teleferik tesisinin işletimini yapan personelin çalıştırma yeterliliği bulunmamaktadır.

-          Yeterli deneyimi ve ehliyeti olmayan personel tarafından çalıştırılan tesis kullanıcı hatalarından dolayı can ve mal emniyeti açısından tehlike arzetmektedir.

-          Yeterli ve yetkili personel görevlendirilinceye kadar tesisin kapatılması gereklidir dediler.

FOTOĞRAF:

BİR DAKİKA
TENAY
BİR DAKİKA ARKADAŞLAR SİZLER DÖNEN OLAYLARI ANLAMADINIZ GERÇEKTE YAPAN FİRMA ÇOKTAN OLUR RAPORU VERİRDİ AMA NE YAPTI PARAYI BELEDİYEDEN ALAMAYINCA ODA KARŞI ATAĞA GEÇTİ OLAYLARI FARKLI YÖNE ÇEKTİ EĞER PARALARI TAM OLARAK ALSALARDI BÖYLE ŞİKAYETTE BULUNURLARMIYDI SİZCE İŞİN BİRDE BAŞKA YÖNÜ VAR ODA MADEM PARAMIZ YOKTU BU İŞLERE NİYE GİRDİK ANLIYAMADIM ÇOKMU LAZIMDI BİZE TELEFERİK NEYSE SİZDE BELEDİYENİN VE ŞİRKETİN DÖNDÜRDÜKLERİNİ ANLAYIN BU İŞ BÖYLE OLUYOR İŞTE PARA OLSAYDI O ŞİRKETTE SATARDI..
19 Mart 2009 Perşembe 15:24
teleferiks ilhami
süleyman
kovboy ilhami ata da bindi teleferiskede ya düşerse demeye kalmadan işin ehli olanlar riskli olduğunu valiliğe bildirdiler zaten inermi inmezmi bilmem ama hayvan severler onu bindiği attan indireceklermiş zaten yaş yetmiş gari yetti gari ilhamicim
19 Mart 2009 Perşembe 11:16
DUYARLI OLUN
VATANDAŞ
EY BELEDİYE BAŞKANI İLHAMİ BEY HİÇ Mİ UTANMIYORSUN İNSANLARIN HAYATINI HİÇE SAYARAK. bİDE ÖNCE İNSAN SLOGANIYLA ÇIKIYORSUN KARŞIMIZA. YAZIKLAR OLSUN SANA!... BAK ŞİRKET BİLE AÇIKLIYOR TELEFERİĞİN EMNİYETLİ OLMADIĞINI BİDE GÜNDE 100 LERCE KİŞİ BU TELEFERĞİE BİNİYOR. GEÇEN GİTTİM BAKTIM CAHİL İNSANLARIMIZ ÇOCUKLARIMIZ HANİ Bİ MERAK Bİ ŞEVİNÇ İÇİNDE AKIN EDİYORLAR. HİÇ DÜŞÜNMEDEN BİNİYORLAR. İŞTE SAYIN BELEDİYE BAŞKANIMIZ İNSANLARIN HAYATINI HİÇE SAYARAK SEÇİM YATIRIMI OLSUN DİYE ÇALIŞTIRIYOR....
19 Mart 2009 Perşembe 09:21
umurundamı
hayal
evet bunun bu şekilde olacağı belliydi atılan havalardan yüksekten uçuldu yere tez çakıldı ilhami ortekin içine sine sine binsin artık oyuncağına ona oy gelsinde milletin canı umurundamı ama oyunların sonu geldi sandıkta millet verecek boyunun ölçüsünü bu kadar boş icraatsız başka bir başkan daha varmı acaba memlekette allah Aydın halkına sabır versin
19 Mart 2009 Perşembe 07:58
aydın kazansın
aydın
aydının teleferige değil işe ihtiyacı var teleferik karın doyurmuyor eve aş getirmiyor , çocuklara defter kalem almıyor yazıklar olsun buralara dökülen paralara.
19 Mart 2009 Perşembe 01:25
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ