ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/15 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul2/6 ºC
İzmir4/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Önce İnsan Dediler Kendi Çalışanlarını Mağdur Ettiler
19 Mart 2009 / 09:33
Atatürk Meydanında Belediye Bandosu Görevlileri Basın Açıklaması Yaptı.

Ocak 2007 den beri Aydın Belediye Bandosu olarak görev yapmakta olduklarını ancak geçen 20 aylık süre içerisinde sadece 2 ay taşeron bir firma üzerinden maaş verildiğini. 18 ay maaş alamadığımız için Belediye Yetkililer ile sürekli görüşmeler yaptıklarını fakat hiçbir sonuç alamadıklarını söylediler.
Daha sonra 18 aylık emeğimizi yok sayıp bizden enstrumanlarımızı ve kıyafetlerimizi geri toplayıp bandoyu fesh ettiklerini söyleyen Belediye Bando ekibi törenlerde ise Aydın Belediye Bandosu adı altında İzmir' den kiralık bando getirttiklerini ifade ettiler.

İlhami Ortekin' in icraatlarla ilgili “Hesap Veriyorum” adlı kitapçıklarında, bizlerin törenlerde çekilmiş fotoğraflarını kullanarak “Dışarıdan Bando Getirmiyoruz” şeklinde beyanlar da bulunduğunu. Ortekin' in bir televizyon kanalında “Bando Namusumdur” sözüne güvenerek mağdur duruma düştüklerini, emeklerimizin heba edilmesine hiç kimsenin gönlünün razı olmayacağı bir gerçektir dediler.
2004 yılında Aydın Belediyesi Türk Sanat Müziği koro şefi olarak görev yapan Emin Tenekeci de kendisinin de belediye tarafından mağdur edildiğini paralarını ancak mahkeme yoluyla alabildiğini belirterek 'önce insan' sloganının tamamen bir aldatmaca olduğunu söyledi.

YAZIKTIR
TENAY
YAZIKTIR BUNCA İNSANA VE EMEKLERİNE BENİM ANLAMADIĞIM BU KADAR İNSAN DAHA HALA ORTEKİN BABA SEN ÇOK YAŞA DİYE ARKASINDA KOŞTURUYOR ANLIYAMIYORUM BUNLARIN GÖZLERİ KULAKLARI DUYMUYORMU HİÇ ACABA DOĞRU BELEDİYEDE SİZİ GÖRMESİNLER BU İŞLERLE UĞRAŞTIĞINIZI HEMEN ATARLAR DİKKAT EDİN EMİ BU KADAR OLMAZ ŞU AN BİLGİSAYAR LARIN HEPSİNDE ÖZEL PROGRAMLAR KURULU SAKIN KARŞI SİTELERE GİRMEYİN TESPİT EDİP ŞUTLUYORLAR ARKADAŞLAR SİZLERİ SEVİYORUM EMEKÇİ KARDEŞLERİM AZ KALDI AKSU GELİYOR BUNLAR BİTİYOR....
19 Mart 2009 Perşembe 15:59
evet önce insan
özkan
evet önce insan ama önce avanta verebilecek insan ve poh poh yapacak insan.gidin ortekine yaptığı herhangi birşey için eleştirin anında kovulursunuz,zabıtalarca dışarıya atılırsınız.ÖNCE İNSAN ;AMA HERŞEYE ŞAKŞAK YAPANLAR İÇİN ÖNCE İNSAN .
19 Mart 2009 Perşembe 11:30
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ