ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2903
EURO
6,0256
IMKB
62.336
ALTIN
218,125
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın10/16 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul9/13 ºC
İzmir10/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Barışmak isteyen kocaya şok!...
11 Aralık 2014 / 11:23
ADANA'DA EŞİNE BOŞANMA DAVASI AÇAN BİR KİŞİ, PİŞMAN OLUP KARARINDAN VAZGEÇEREK KARISINA, ARKADAŞLARININ DA YARDIMIYLA KONFETİ EŞLİĞİNDE 'BENİ AFFET' PANKARTI AÇTI. ANCAK GENÇ ADAM, EŞİNİN CEVABIYLA ŞOK OLDU.

 

 

Adana’da eşine boşanma davası açan bir kişi, pişman olup kararından vazgeçerek karısına, arkadaşlarının da yardımıyla konfeti eşliğinde ‘Beni affet’ pankartı açtı. Ancak genç adam, eşinin “İstemiyorum” diyerek tepki göstermesiyle şok oldu.

Volkan Gümüş, 2009 yılında evlendiği eşi Dilara Gümüş’le bir ay önce kavga ederek boşanma davası açtı. Daha sonra kararının yanlış olduğunu düşünen Volkan Gümüş, eşi ile tekrar barışmak için arkadaşları ile birlikte plan yaptı.

Dilara Gümüş’ün kız arkadaşı ile görüşen Gümüş, eşini akşam adresini verdiği kafeye getirmesini istedi. Volkan Gümüş, önceden hazırlattığı ‘Nasıl ki gökyüzü yıldızsız, deniz dalgasız, toprak susuz olamıyorsa, ben de sensiz olamam Dilara’m. Beni affet’ yazalı pankart ve konfetilerle kafeye gitti.

Eşinin kafeden çıkacağı sırada genç adamın arkadaşları pankartı açtı, konfetileri patlattı. Büyük şaşkınlık yaşayan Dilara Gümüş, kendisine sarılan eşi Volkan Gümüş’e ‘İstemiyorum’ diye bağırarak uzaklaşmak istedi. Volkan Gümüş, çiçek verdiği eşine tekrar sarılarak onu ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı. Dilara Gümüş hızla uzaklaşırken, Volkan Gümüş ve arkadaşları büyük şaşkınlık yaşadı.

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ