ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2903
EURO
6,0256
IMKB
62.336
ALTIN
218,125
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın10/16 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul9/13 ºC
İzmir10/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çocuğuyla kepçeden son anda kaçtı...
18 Aralık 2014 / 18:14
KÂĞITHANE'DE KALDIRIMDA DURAN BABA VE OĞLU, KAYARAK ÜSTLERİNE GELEN KEPÇENİN ALTINDA KALMAKTAN SON ANDA KURTULDU. O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINA SANİYE SANİYE YANSIDI.

 

Olay, iki gün önce Kağıthane Karaağaç Sokak’ta yaşandı. İddiaya göre, İGDAŞ ekiplerinin çalışmaları sırasında kontrolden çıkan iş makinesi, yolunda kaygan olmasıyla birlikte yokuş aşağı kaymaya başladı. Bu sırada kaldırımda duran baba ve oğlu, kayarak üstlerine gelen kepçenin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Yaşlı bir adam, kepçenin geldiğini görünce oğluyla bekleyen adama bağırıp, hayatlarını kurtardı. Hızla yokuş aşağı gelen kepçe, bir binaya çarparak zarar verdi. Baba ve oğlunun kepçeden kaçış anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Baba oğulun hayatını kurtaran Halil Delice, “Hızla iş makinesi aşağı doğru geliyordu. Ben kaydığını görünce hemen dışarı çıktım. O sırada baba ve oğlu bekliyordu. Baba oğluna ‘kaçın iş makinesi geliyor’ deyince kaçtılar. İş makinesi binaya çarptı. Orada doğalgaz kutusu vardı. Ben de hanımım hasta, patlama olur diye binaya girdim” dedi.

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ