ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2903
EURO
6,0256
IMKB
62.336
ALTIN
218,125
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın10/16 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul9/13 ºC
İzmir10/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydın marangozlar Odası 'Sorunlar var çözeceğiz'konulu toplantı düzenledi...
22 Aralık 2014 / 11:55
AYDIN MARANGOZLAR ODASI TARAFINDAN DÜZENLENEN 'SORUNLAR VAR ÇÖZECEĞİZ' KONULU TOPLANTI AYDIN ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİ.

 

 

Aydın Marangozlar Odası ‘Sorunlar var çözeceğiz’ konulu bir toplantı düzenledi. Aydın Esnaf Odaları birliği toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Vural Şehbenderoğlu, Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Derya Tıkır, Sanayi Ticaret İl Müdürü Mustafa Görgülü, SGK il yardımcısı Aydın Nasuhbeyoğlu ve oda üyeler katıldı.

Aydın Marangozlar Odası Başkanı Süleyman Algün, son günlerde İşkur’un düzenlediği kısa süreli iş vaat etmesi garantili kişilerin kırk elli senedir sanayi de mücadele etmiş esnafa haksızlık olduğunu söyledi. Toplantıda Efeler ilçe Belediye Başkan Yardımcısı Derya Tıkır da,  emlak borçları, işgaliye, tabela gibi borçlarda yapılandırma sürecinin 31 Aralık tarihine kadar uzatıldığını hatırlatarak Efeler belediyesi olarak her zaman küçük esnafa yardıma hazır olduklarını açıkladı. SGK İl Müdürü Aydın Nasuhbeyoğlu da emekliye ayrılacak fakat gün borcu olan küçük esnafın banka kredisi ile emekli olma imkânı 36 ay vadeyi 60 aya çıkarmak için bankalarla görüştüklerini açıkladı.

Gece boyu devam eden toplantı katılımcıların soruları ile devam etti.

AYTV HABER MUHABİRİ

İRFAN KARASAKAL

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ