ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3279
EURO
6,0542
IMKB
62.336
ALTIN
219,530
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın8/14 ºC
Ankara1/6 ºC
İstanbul7/13 ºC
İzmir8/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emre Altuğ ve Çağla Şikel boşanıyor...
06 Ocak 2015 / 16:57
EMRE ALTUĞ VE ÇAĞLA ŞİKEL BOŞANMA KARARI ALDI. İKİLİNİN AVUKATI BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPARAK BU KARARI DUYURDU.

 

Avukatları aracılığı ile yapılan açıklamada ayrılık kararı alan ünlü çift çocuklarının zarar görmemesi için konu ile ilgili yayın yasağı aldığını bildirdi.

Yapılan açıklama şu şekilde:

Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz, büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evliliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimizin yanında olarak görüşmeye devam edeceğiz. Beraber geçirdiğimiz değerli yıllar için birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir. İki evladımızın psikolojik gelişimlerini olumsuz etkileyecek haberlerin yapılmamasını ve reyting uğruna çocuklarımıza zarar verecek cinsten haberlerden kaçınılmasını bilhassa siz değerli basın mensuplarından ehemmiyetle rica ediyoruz. Kaldı ki, Sayın Avukat Esennur Ezgi tarafından, bu süreçte çocuklarımızın zarar görmemesi adına davaya ilişkin olarak Yayın Yasağı alınmış bulunmaktadır. Basın açıklamamız dışında mesnetsiz ve çirkin iddiaların ortaya atılması halinde, buna ilişkin yasal haklarımızı kullanacağımızı belirtmek isteriz.

Konuyla alakalı yaptığımız açıklamaların yeterli olduğunu düşünüyor, yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi rica ediyoruz. Her ikimiz ve çocuklarımız için hassas olan bu süreçte, siz değerli basın mensuplarının göstereceği duyarlılığa şimdiden teşekkür ederiz.
Çağla Şıkel Altuğ Emre Altuğ

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ