ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3279
EURO
6,0542
IMKB
62.336
ALTIN
219,530
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın8/15 ºC
Ankara1/6 ºC
İstanbul7/13 ºC
İzmir8/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ülgen, Denizli-Buharkent arasına yapılacak Havaalanı Aydın Havaalanı olmaz...
08 Ocak 2015 / 12:51
AYTO YÖNETİM KURULU BAŞKANI HAKAN ÜLKEN DENİZLİ-BUHARKENT ARASINA YAPILACAK HAVAALANININ AYDIN'IN HAVAALANI OLAMAYACAĞINI SÖYLEDİ.

 

Ayto Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken Buharkent’e yapılması konuşulan ve Aydın ile Denizli’nin ortak kullanacağı havaalanının Aydın’ın havaalanı olamayacağını belirterek, Çıldır havaalanının yolcu taşıma faaliyetine geçirilmesi gerektiğini söyledi.

Denizli ve Aydın’ın ortak kullanacağı bir havaalanı düşünülüyorsa Nazilli-Sultanhisar arasına yapılması gerektiğini de vurgulayan Ülken, nazilli ilçesi ötesinde yapılacak havaalanının Aydınlılar tarafından rağbet görmeyeceğini ifade etti.

Ülken, Aydın- Denizli otoyolunun tamamlanması ve hızlı tren’in hayata geçirilmesinin her iki ilinde ortak beklentisi olduğunu sözlerine ekledi.

AYTV HABER MUHABİRİ

İRFAN KARASAKAL

nereda rasyonellik
müdür
"Ağzı olan konuşuyor" demişler. Geçmiş yıllarda “Her ile bir havaalanı” sloganıyla yapılan ve atıl durumda bulunan 40 havaalanının olduğu söyleniyor, fizibilitesi, yolcu potansiyeli araştırılmadan siyasi amaçlarla kamu kaynakları, yani halkın parası çar-çur edilmiş durumdadır. denizli-çardak'ta var, yolcu patlaması mı yaşanıyormuş?
16 Ocak 2015 Cuma 14:42
Başkanım
burak cantürk
Buharkent uygun. çünkü tam Manisa Alaşehir tarafından gelenler ile Denizliden gelenlerin birleştiği bir yer ayrıca pamukkale ye çok yakın. Buharkente gelmeden Aydından yorum yapmak kolay. herşeyin kendi etrafınızda olmasını istiyorsunuz. Bu arada Buharkentli çoçuklar Aydının çocuğu değil mi ?
08 Ocak 2015 Perşembe 15:31
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ