ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2805
EURO
5,9933
IMKB
62.336
ALTIN
217,245
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın8/12 ºC
Ankara3/9 ºC
İstanbul8/13 ºC
İzmir9/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Futbol turizmine 1 günlük ara...
13 Ocak 2015 / 18:51
ANTALYA BELEK'TE KAMP YAPAN YÜZLERCE TAKIMIN ANTRENMAN PROGRAMLARI KÖTÜ HAVA KOŞULLARI NEDENİYLE SEKTEYE UĞRADI. BELEK'TE DENİZİN DALGA BOYU İSE 2 METREYİ AŞTI.

 

 

Antalya’nın Serik ilçesi Belek Beldesi’nde konaklayan ve kamp hazırlıklarını sürdüren yüzlerce futbol takımı, kötü hava koşulları nedeniyle bugünkü antrenman programlarını ertelemek zorunda kaldı.

Antalya’da kötü hava koşulları dün geceden itibaren etkili olmaya başladı. Fırtına ile birlikte yağan sağanak yağış, Belek Beldesi’nde kamp yapan yüzlerce Türk ve yabancı takımların antrenmanlarını iptal etmesine sebep oldu. Denizde dalga boyunun 2 metreyi aştığı Belek’te, fırtına sebebiyle takımların antrenmanlarını gerçekleştirdiği sahalar futbol oynamaya müsait olmadığı için birçok takımın bugünkü antrenmanları iptal edildi. Yüzlerce takımın kamp yaptığı Belek ilçesinde sahalar tamamen suyla kaplı olmasa da, şiddetli fırtınanın antrenman çalışmalarına engel teşkil edecek olmasından dolayı takımlar çalışmalarını salonlarda gerçekleştirdi.

Belek Beldesi’nde takımların antrenman yapmak için kullanacağı yolların bir bölümünün de tamamen sel suları ile kaplı olduğu görülürken, bu yollardaki bazı ağaçlar ise sular altında kaldı. 

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ