ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2959
EURO
5,9997
IMKB
62.336
ALTIN
227,796
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın4/19 ºC
Ankara0/11 ºC
İstanbul3/15 ºC
İzmir4/17 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İçme suyu hattı yenileniyor...
19 Ocak 2015 / 15:10
GERMENCİK'TE İÇME SUYU HATTI YENİLENİYOR.

 

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü’nün altyapı hamlesi devam ediyor. İlçelerde birikmiş tüm sorunlar ile ilgili tespit çalışmalarını tamamlayan ASKİ ekipleri, içme suyu hatları ile ilgili çalışmalarına başladı.
ASKİ Germencik’te de içme suyu hatlarını yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Meydan Sokak’ın Kurtuluş Caddesi ile kesiştiği noktada içme suyu hattını yenilemek için ilk kazma vuruldu. ASKİ ekipleri 3 gün içinde Meydan Sokak’taki içme suyu hattını yenileyip Kurtuluş Caddesi’nde çalışmaya başlayacak.
ASKİ Genel Müdür Vekili Cemalettin Küçükerol, Germencik’teki çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmanın bölge esnafını ve vatandaşları mağdur etmemesi için hızla yapılacağını söyleyen Küçükerol, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu sağlıklı içme suyu kullanması konusunda kararlı. Kaliteli içme suyu borusu kullanılan hat ile sık sık arıza yapmayan bir altyapı oluşturacağız ve su kaçak ve kayıplarını engelleyeceğiz. Germencik’te de bu doğrultuda çalışmalarımıza başladık” dedi. Cemalettin Küçükerol, çevre esnafına da bilgi verdi.

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ