ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
6,1768
EURO
7,2717
IMKB
62.336
ALTIN
238,671
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın14/27 ºC
Ankara9/14 ºC
İstanbul14/17 ºC
İzmir15/24 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkan Özakcan ziyaret etti...
20 Ocak 2015 / 17:15
BAŞKAN ÖZAKCAN YILMAZKÖY MAHALLESİ'Nİ ZİYARET ETTİ.

 

 

Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, Yılmazköy Mahallesi’nde yıllar önce yapılmış olan depreme dayanıksız ve kullanılamayacak durumda bulunan Cem Evinin yerine yenisinin yapılması için incelemelerde bulundu.
Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan ve Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Sune, Yılmazköy Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle halkıyla sohbet edip dertlerini dinleyen Özakcan, yıllar önce yapılmış olan depreme dayanıksız ve kullanılamayacak durumda bulunan Cem Evi’nin yerine yenisinin yapılması için de Cengiz Sune ile incelemelerde bulundu.
Belediye işlerinden fırsat buldukça mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Özakcan, "Geçtiğimiz yıl 30 Mart’ta yapılan seçimlerin ardından bilindiği gibi Aydın büyükşehir oldu ve köyle mahalleye dönüştü. Sık sık mahalleye dönüşen köy ve beldelerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyor, onlara büyükşehirin getirileri götürüleri hakkında bilgiler veriyoruz. Yılmazköy Mahallesi’ndeki depreme dayanıksız ve kullanılmayacak durumda olan Cem Evi’nin de yerine yenisinin yapılması için gerekli girişimler yapılacaktır" dedi.

İHA

DİĞER HABERLER