ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3318
EURO
6,0564
IMKB
62.336
ALTIN
220,650
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın9/14 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul9/13 ºC
İzmir10/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Beşir Derneği’nden eğitime destek…
21 Ocak 2015 / 13:37
EĞİTİME DESTEK PROJESİ KAPSAMINDA BEŞİR SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULUNDA ÇEVRECİ ÖĞRENCİLERİ HEDİYELERLE SEVİNDİRDİ.

 

 

Beşir Sosyal Yardımlaşma Derneği Eğitime Destek Projesi kapsamında Aydın genelinde 1001 öğrenciye yapılacak yardımların bir yenisi Yunus Emre İlkokulunda gerçekleşti.

Yunus Emre İlköğretim okul müdürü Nadir Coşkun ile işbirliği yapılarak okuldaki çevreci öğrencilere giysi ve ayakkabı yardımının yapıldığı etkinliğe İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hakkı Gök, Beşir Sosyal Yardımlaşma Derneği Aydın İl Başkanı Abdulsamet Şık, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Yunus Emre İlköğretim okul müdürü Nadir Coşkun, okullarının üç yıldır büyük bir değişim içerisinde olduğuna değinerek, bu değişimin okul veli işbirliği ile gerçekleştiğini söyledi. Beşir Sosyal Yardımlaşma Derneği Aydın İl Başkanı Abdulsamet Şık’ta, okul müdürüne okulda ortaya koyduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Beşir derneği olarak Türkiye genelinde 248 noktadan yurtdışında 55 ülkede, faaliyetlerinin sürdüğünü yurtdışında Somali de, Arakanda, Suriye de, Filistin de yardım çalışmaları yaptıklarını ve Beşir derneği hayrınıza vesile sloganıyla hareket ettiklerini açıkladı.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hakkı Gök’te eğitimin çok uzun soluklu bir iş olduğunu belirterek, bu uzun soluklu işte, okul idareci, veliler, sivil toplum örgütleri ile birlikte başarının artacağını ifade etti.

Konuşmaların ardından öğrencilere hediyeleri dağıtıldı.

AYTV HABER MUHABİRİ

İRFAN KARASAKAL

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ