ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3487
EURO
6,0727
IMKB
62.336
ALTIN
220,485
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın7/14 ºC
Ankara3/6 ºC
İstanbul7/10 ºC
İzmir9/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GEKA'nın Eğitime Desteği Sürüyor...
22 Ocak 2015 / 17:14
GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI'NIN 2014 YILI KASIM ARALIK DOĞRUDAN DESTEK BAŞVURUSUNDA BAŞARILI BULUNAN SEYDİKEMER, ULA, ORTACA VE MİLAS İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİNİN PROJELERİNİN SÖZLEŞMELERİ İMZALANDI.

 

 

Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın 2014 yılı Kasım Aralık Doğrudan Destek Başvurusunda başarılı bulunan Seydikemer, Ula, Ortaca ve Milas İlçe Milli eğitim müdürlüklerinin projelerinin sözleşmeleri imzalandı. Sözleşme törenine Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, GEKA Muğla temsilcisi ve okul müdürleri katıldı.
Törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, daha önce 4 projenin GEKA tarafından desteklendiğini, şimdi de 4 projenin daha doğrudan destek programı kapsamında destek almaya hak kazandığını söyledi. Kırbaç, “Bu desteklemeler kurumumuzun gelişimine büyük katkı sağlayacak. GEKA’ya gönderilen projelerin hepsi de önemli. Nitelikli eğitimcilerin yetişmesine vesile olacak. Proje hazırlanmasında büyük emek veren müdürlüğümüz çalışanlarına ve eğitim camiasının gelişimine katkı sağlayan Güney Ege Kalkınma Ajansı yetkililerine teşekkür ederim” dedi.
GEKA’dan teknik destek almaya hak kazanan projelerden Seydikemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “Proje döngüsü yönetimi eğitimi”, Ortaca İlçe Milli eğitim müdürlüğü “Geleceği inşa etmek”, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü “İlçe Milli eğitim Müdürlüğü ve Okul Yöneticilerine ‘Yönetimde koçluk eğiti”, Ula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de “”Okul öncesi öğretmenlerine Montessori Eğitim” verilmesini amaçlıyor.
Yaklaşık 60 bin TL tutarındaki teknik destek projesi Ortaca, Milas, Seydikemer ve Ula İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile GEKA Muğla Ofis temsilcisi arasında imzalandı.

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ