ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3279
EURO
6,0542
IMKB
62.336
ALTIN
219,530
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın8/13 ºC
Ankara-1/6 ºC
İstanbul7/12 ºC
İzmir8/14 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şüpheli araçtan 'evlilik teklifi' çıktı...
23 Ocak 2015 / 10:24
İZMİRLİ GENÇLER, İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ. MÜSTAKBEL DAMAT ADAYININ ARKADAŞLARI VE POLİS EKİPLERİNİN İŞ BİRLİĞİ YAPTIĞI SÜRPRİZ TEKLİFTE, GENÇ KIZ ŞAŞKINA UĞRADI.

 

 

İzmir'de polisle işbirliği yaparak evlenme teklifi eden çılgın genç, kız arkadaşına görülmemiş bir evlenme teklifinde bulundu. Genç kızın arkadaşlarının olduğu araç “şüpheli” olduğu gerekçesiyle Göztepe Köprüsü’nde durduruldu. Genç kız neye uğradığını şaşırırken, köprüde damat adayının arkadaşı “Meleğim benimle evlenir misin?” pankartı açtı, genç ise yere diz çökerek sevdiği kıza “Evlen benimle” diyerek şaşkınlığını daha da arttırdı.

Evrim Boztepe (26) devlet memuru ve yaklaşık 4 aydır birlikte olduğu kız arkadaşı öğrenci Hülya İci’ye (22), arkadaşları ile bir araya gelerek sürpriz bir evlilik teklifi yapma kararı aldı. Emniyet Müdürlüğü’ndeki tanıdıkları vasıtası ile bir ekiple anlaşıldı. Genç kız ve arkadaşı, araçlarıyla Konak yönünden İnciraltı yönüne giderken, araçları “şüpheli araç” denilerek Göztepe Köprüsü önünde durduruldu. Polislerin kimliklerini istemesi üzerine, olaydan haberdar olan damat adayı şaşırmazken, genç kız neye uğradığını şaşırdı.

POLİSLER DE SÜRPRİZE DAHİL OLDU
Kimliklerin alınmasının ardından, Evrim Boztepe’nin arkadaşları ise köprüde “Benimle evlenir misin?” yazılı pankartı açtılar. Hülya İci, beklemediği sürpriz karşısında şaşkına dönerken, yere diz çöküp cebinden çıkardığı yüzüğü uzatan Evrim ise genç kıza evlilik teklifini yineledi.
Mutlu çift, arkadaşlarının hazırladığı sürprizle hem heyecan hem de sevinç yaşarken, polis ekipleri de şüpheli aracın da kurgudan ibaret olduğunu söyledi. Çift daha sonra arkadaşlarıyla birlikte sahilde hatıra fotoğrafı çektirdi. 

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ