ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/13 ºC
Ankara2/7 ºC
İstanbul1/4 ºC
İzmir4/11 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAVCILARA SUÇ DUYURUSU
20 Mart 2009 / 12:39
ORTEKİN'İN YANDAŞ BASINI HALKI TAHRİK EDİYOR.Belediye Başkan Adayı İlhami Ortekin anket sonuçlarında gerilere düşünce iftira ve karalama kampanyalarına yoğunluk verdi.
MHP yetkililerinin verdiği bilgilere göre;
Aydın Gündem, haftalardır MHP ve AKSU 'da dahil olmak üzere tüm siyasilere (Ortekin hariç) yoğun bir iftira kampanyası başlattı. İftiraları bir yana, insanları galeyana getirmek için elinden geleni yapıyor.
Kendisini koyu bir MHP'li, ülkücü olduğunu dile getiren Metin Can, MHP'lileri bölmek, parçalamak, nifak sokmak için olabildiğince saldırıyor. Ancak zavallı bir çırpınış içinde olduğunun da farkında değil mi acaba? Zavallı, aldığı talimatları mı yerine getiriyor.
Parti, Ocak Yönetimi, Milletvekilleri, Belediye Meclis Aday Üyeleri ile partililer arasına nifak sokmak, parçalamak için zavallıca çırpınıyor. Ancak ; 'Parçala, Böl, Yut' politikasının bir İngiliz siyaseti olduğunu tüm MHP'liler çok iyi bilir. MHP'lilerin yüksek kültür düzeylerini ve ÜÇ HİLAL'E bağlılığını zavallı aciz Metin Can nereden bilsin?
Ortekin yandaşları, Aydın Belediye Başkanlığını da MHP'nin rahatça alacağı tüm açıklığı ile belli olduğu bir ortamda iftiralardan, karalamalardan medet umar hale geldiler.

İftiralara ve karalamalarına ilave bir de halkı, MHP'lileri tahrik etmeye başladı. Aklı sıra MHP'lileri tahrik edecek, sora da MHP'yi milletin gözünden düşürme yaygarasına başlayacak. İşte bu çirkin oyunun ispatı;
20-03-2009 tarihli Aydın Gündem'de köşesinde “METİN CAN YAZDI, DAVUL SESLERİ başlıklı yazısında ' Ya omuzdan baş kopar ya düşer kol bacak…' “ifadeleriyle halkı tahrik etmeye devam etmektedir. Yarın, sarhoş haliyle ayağı taşa değse, bu defa da MHP'lileri, AKP'lileri, CHP'lileri …(Ortekin ve yandaşlarını hariç) suçlayacak. Ancak, Metin Can'a kimse bir şey demez. Kimse kale almıyor. Şimdilerde ismi bilinmesinin nedeni ise; mahalli seçim ortamında iftira düdüğünü çaldığı içindir. Adam zavallı. İftiracı olduğunu kendisi de itiraf ediyor.'Hüseyin Aksu'yla ilgili haberlerimize, mahkeme kararıyla yayın yasağı geldi (Aydın gündem,19-03-2009, 22.10 )' diyor. Gülünecek bir düşünce dengesi ortada. Seçimden sonra bu garibanın adını hiç kimse hatırlamaz.
GERÇEK MHP Lİ
TENAY
BAKIN GERÇEK MHP Lİ OLSAYDI O METİN CAN Ş..........Zİ AKSUYU DESTEKLERDİ ÇÜNKÜ BAŞKANIMIZ DEVLET BEY HÜSEYİN BEYİ KUCAKLADI VE ARKASINDAYIM GÜVENİYORUM DESTEĞİMİZ ONA DEDİ BAŞKANIMIZ BUNU DEDİYSE METİN CAN Ş........NE B....K YEMEK DÜŞER O ZAMAN O ŞİMDİKİ PARTİ BAŞKANI DEVLET BAHÇELİYİ SORGULUYOR DEMEKTİR KİMKİ BU DEVLET BEYİ SORGULUYACAK ONUN FİKİRLERİNE MUHALEFET OLMA CESARETİNİ GÖSTERECEK İLLE BELASINI BULUR SATILIK HERİF BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN AKSU OLACAK İNŞALLAH.......
20 Mart 2009 Cuma 22:47
Wan münit!
Hacı Hasan
Sn.Ortekinin basın danışmanlığını ve dolayısı ile piyasaya olan 26500 TL borcunu ödettiği söylentisidillerde dolaşıyor.bu gün para için yalan söyleyen-yazan-çizenler 26750 TL verirse kim bilir bir öncekini ne hale koyar. adını anmak bile değer verildiği anlamını çıkarır ki, buda daha çok yanlışyapmasına vesile olur. "mahalle insanı her nekadar birbirine havlasada, bozkurdu görünce hep beraber olurlar" mhp li birini tanıyıp "çak slam" diyen herkes kendini ülkücü sanıyor.yuh ulan.
20 Mart 2009 Cuma 13:31
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ