ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3152
EURO
6,0047
IMKB
62.336
ALTIN
226,669
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın4/19 ºC
Ankara0/11 ºC
İstanbul3/13 ºC
İzmir4/18 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yanlı Medya
20 Mart 2009 / 12:52
Ortekin'in sözcüsü İftiracı Metin Can nihayet itiraf etti; 'Hüseyin Aksu'yla ilgili haberlerimize (iftiralarına), mahkeme kararıyla yayın yasağı geldi.

MHP yetkililerinden aldığımız bilgilere göre Ortekin seçimleri kaybedeceğini anlayınca olmadık yollara, iftira kampanyalarına başladı.

Aynı  yetkililer aşağıdaki şu yorumlarda bulundular:

Her nedendir bilinmez ! Aydın Gündem, haftalardır MHP ve AKSU 'da dahil olmak üzere tüm siyasilere (Ortekin hariç)  iftira kampanyası başlattı. İftiraları bir yana, insanları galeyana getirmek için elinden geleni yapıyor. Ortekin,  RİO Karnavalı'na gider, belediye başkanı olduğu için millet sesini çıkaramaz. Çünkü millet sesini çıkaracak olsa; Ortekin, belediyenin tüm güçleriyle üzerine gelir. Millet bu yüzden bir şey diyemez. Ancak Belediye Başkan Adayları, doğruları söyledi mi de,  hemen Ortekin yandaş basını saldırıya geçer. Niye saldırıya geçer? Ağababalarını koruyacaklar ya.'Yoksa nemaları kesilir mi ?' diye düşünüyor insanlar.

Hani, atalar ; 'Korkunu ecele faydası yok' der. Boşuna söylenmiş değildir. Korkusu var birilerinin, belli. Ancak, millet sizi görüyor, sizi değerlendiriyor. Her ne kadar (TOKİ sakinlerine 'Bakın Haa! Başka partililere kapıyı açarsanız, evleriniz gider' denildiği söyleniyor) milleti ürkütseniz de bu millet büyük bir millettir. Yavaş hareket eder, hemen galeyana gelmez, düşünür ve gereğini yapar. Düşünürken 'Bu adam 7 yıldır ne yaptı, millet hayatına ne faydası oldu? Yoksa kendi cebine mi çalıştı? diye düşünür. Bizim millet görsel bir millettir. Gördüğünü unutmaz. Ve düşünür, gereğini de yapar.

Ortekin ve yandaş basınının korkuları da bu yüzden. O nedenledir ki hemen saldırıya geçiyorlar. O yüzden iftira kampanyaları düzenliyorlar.  İftira olduğu yargı kararlarınca kanıtlanınca da da çöküyorlar. Ama ne demiş atalar;'Korkunu ecele faydası yoktur.' Yandaş basın Metin Can nihayet itiraf etti; 'Hüseyin Aksu'yla ilgili haberlerimize, mahkeme kararıyla yayın yasağı geldi (Aydın gündem, 19-03-2009, 22.10 )'  diye köşesinde belirtiyor.

BÖYLE Ş.......R
TENAY
SAYIN ORTEKİN PARA VERİPTE BÖYLE Ş...........R İLE ORTAKLIK KURMA HABER YAPTIRMA GÖRÜYORSUN SENİ BİLE SATMAYA KALKIYOR METİN CAN DİKKAT ET BAŞKASINI SATAN SENİDE SATAR BENCE VU GÖ.......NE TEKMEYİ GİTSİN KENDİNDE BU YARIŞTEN ÇEKİLKİ İŞİ BİLEN YAPSIN LÜTFEN.......................
20 Mart 2009 Cuma 22:41
herkes herşeyi duymalı
şule akay
aypost yeni çıktı, doğrusu ve orjinal olanı aydınposttur. bu arada aydingundem.com, aydinnethaber.com, aydinpost.com da uzun zamandır aydında yayın yapan haber portalları. tek pencereden bakmamak için hepsine bakmakta fayda var diye düşünüyorum...
20 Mart 2009 Cuma 20:29
Doğru olsa yayın yasağı konur mu?
Hacı Hasan
Doğru haber olsa "yayın yasağı konur mu? asla.memleket yıkılır.sn.başbakanımız hakkında "akyalanlar.com" sitesinde neler yazılıp çizilnmiş neler.yasak koydurabiliyorlar mı? hayır. demek ki; yasaklama; "şerefsizlik yapanlara karşı" konuyormuş.yalanın binası olmaz. bazan düşünüyorumacıyorum.palyoço kılıklı adamlar yazar çizer olmuş, yada basın danışmanıymış filan. hani derler ya "arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söylüyeyim" sn.ortekinin arkadaşı bunlarsa kılavuzda bozuk ........de sa
20 Mart 2009 Cuma 13:38
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ