ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2843
EURO
5,9542
IMKB
62.336
ALTIN
223,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/16 ºC
Ankara-3/7 ºC
İstanbul3/7 ºC
İzmir1/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yalanlar ve Gerçekler
20 Mart 2009 / 13:13
Yaptıklarıyla Söyledikleri Çelişen Kim?

Aydın'da  aş'sız,  iş'siz ve bakıma muhtaç olan binlerce insana umut olmuş, aş olmuş, iş olmuş ASYAV,  AYSEV,  AKVAK  ve  VAKIF A.Ş. ye her fırsat  da çamur  atan,  bunları öcü gibi göstermeye yönelik,  bu kurumlar hakkında yanlış bilgiler veren İlhami  Ortekin bu kuruluşlar içerisinde geçmişte görev aldığını unutup  bu hayır kurumlarına hep  saldırdı .

İlhami Ortekin kötü gibi göstermeye çalıştığı vakıfların kuruluşunda, yönetiminde bulunduğunu, faaliyetlerinde görev üstlendiğini ve çalışmalarına katkı koyduğunu kamuoyundan sakladı ve bu hayır kurumlarına insafsızca hala saldırmaya devam ediyor.

İlhami Ortekin'in yalanlarını ve iftiralarını ortaya çıkartan binlerce resmi, imzalı ve noter onaylı kararlar bu hayır kurumlarının arşivlerinde mevcut.

İşte İlhami Ortekin'in iftiralarına maruz kalan ASYAV vakfının 18.07.1998 tarih ve 60 sayılı yönetim kurulunun 7 maddelik toplantı gündemi ve kararı.  Bu kararda neler imza altına alınmış birlikte bir inceleyelim.

60 numaralı kararda vakfı  temsil ve ilzama başkan Hüseyin Aksu'nun mutlak imzası yanında ikinci imza olarak  İlhami Ortekin'in imzasının kullanılması karar altına alınmış ve bu karara da İlhami Ortekin imzasını atmıştır.

ASYAV vakfının  05.06.1999 tarih ve 21 numaralı kararında gündeme alınan 8 maddelik toplantıda İlhami Ortekin eleştiri konusu yaptığı ve yanlışlığını savunduğu vakıflara yapılan bağışların kabulü, elde edilen gelirin faaliyetler için ödenmesi, işletme faaliyetleri için alınan karar ve işletmenin kiraları hakkında birçok konu görüşülmüş ve karar altına da 2.başkan ünvanı ile İlhami Ortekin olarak imzasını atmıştır.

Tüm bu gerçekler ortada iken oy uğruna İlhami Ortekin tarafından yapılan karalayıcı açıklamalar hangi vicdana, hangi düşünceye sığar. Takdir Aydın halkınındır.

İŞTE BELGELER:


BİR İNSAN
HİLAL
BİR İNSAN BU KADAR YALAN VE DOLAN DOLU OLABİLİRMİ SAYIN İLHAMİ BEY BİZ SİZİ BÖYLE TANIMAZDIK AMA SİZDE ÖYLE ÇIKTINIZ O MUSTAFA SELÇUK DENİLEN KİŞİYLE MEHMET GÜRLE BU İŞLERİ YAPTINIZ YARIN NASIL HESAP VERECEKSİNİZ BAKALIM YAZIKTIR ANLIYAMADIĞIM BU MUSTAFA SELÇUKLA NE İŞİN VAR SENİN İLHAMİ BEY BIRAK O ADAMI GEL SENDE SAYIN AKSUYU DESTEKLE AYDINI KURTARALIM OLMAZMI YAPTIĞIN HATALARIDA DÜZELTMİŞ OLURSUN BİR ANLAMDA NE DERSİN ACABA YAPARMISIN BÖYLE BİR İNSANLIK BİZİ REFAHA ÇIKARACAK OLAN AKSUDUR...
23 Mart 2009 Pazartesi 15:32
ikinizde dışarıdan kapatın
başkurt
ikinizide görmek istemiyorum, çekilin tadında bırakın artık yaaa... aksu zaten kesin kaybedecek, ortekininki şüpheli, en iyisi tadında bırakın ve çekilin. zaten millet size tasdiknameyi verecek 1 hafta sonra.....
21 Mart 2009 Cumartesi 19:59
İLHAMİ BEY
TENAY
İLHAMİ BEY NEDEN YAPIYORSUN BÜTÜN BUNLARI KENDİNİ KÜÇÜK DÜŞÜRÜYORSUN SEN BÖYLE DEĞİLDİN NEDEN BÖYLE OLDUN HEP BU POLİTİKA YÜZÜNDEN BENDEN SANA BİR EVLET BİR YEĞEN TAVSİYESİ BENCE SEÇİMDEN ÇEKİL DAHADA KÖTÜ ŞEYLER ORTAYA ÇIKMADAN BENCE ZARARIN NERESİNDEN DÖNÜLSE KARDIR LÜTFEN HERKESİN GÖZÜNDE O İLHAMİ BEY OLARAK KAL ÇEKİL BU İŞTEN VE KURTUL BU İŞ USTA İŞİ O DA SAYIN AKSUNUN İŞİ BENCE SAYGILAR VE SEVGİLER....................
20 Mart 2009 Cuma 22:37
SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK KENDİSİ
AYDIN DUYSUN GÖRSÜN
ORTA YERDE SAVURUP ATMASI DEĞİL O VAKIFLAR ŞÖYLE VAKIFLAR BÖYLE.... İŞİN İÇİNDE ÖNCE SEN VARMIŞSIN BAK İMZAN BİLE VAR. BU İŞİ BAŞTA ÇEKERKEN BU KENDİNİ SAVUNMA NİYE... YOK AKSU VAKIFLARLA İNSANLARI DOLANDIR YOK ŞU YOK BU SENDE DOLANDIRMIŞSIN VE HALA DA SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK GİBİ KENDİNİ SAVUNUP DURUYORSUN. YAZIH SANA.....
20 Mart 2009 Cuma 16:50
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ