ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,2843
EURO
5,9542
IMKB
62.336
ALTIN
223,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın1/15 ºC
Ankara-2/10 ºC
İstanbul3/10 ºC
İzmir2/14 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
''GEREKEN UYARIYI YAPIN''
23 Mart 2009 / 11:12
"TÜRKİYE KAOS ORTAMINA SÜRÜKLENİYOR"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin, AK Parti yönetimi ile cephelere, kamplara, çatışma, kavga ve kaos ortamına sürüklenmek istendiğini iddia etti.
Bahçeli, Adana'da, Uğur Mumcu Meydanı'nda partisince düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti.
AK Parti hükümetinin 6 yıl 4 aydan bu yana ülkeyi yönettiğini söyleyen Bahçeli, konuşmasına şöyle devam etti:
"Bugün AKP yönetimi ile Türkiye bir gerilim stratejisinde, cephelere, kamplara, çatışma ve kavga bir kaos ortamına sürüklenmek istenmektedir. Bunun bilerek yapıldığı kanaatinde olduğumu açıkça ifade ediyorum. Hiçbir siyasi partiye nasip olmayan bir sayısal çoğunlukla meclisteki AKP, milletvekili sayısı Anayasa değişikliğini yapmaya muktedirken, tek başına iktidar olma özelliğini taşımış bir siyasi parti bu necip milletimize ne vaat etmişse onun yerine getirilmesi için her türlü imkanı yakalamışken, bunları gerçekleştirmeyip, Türkiye'yi inanç temelinde ayrışmaya etnik temelde bölünmeye, mezhep temelinde dışlamaya devlet kurumları arasında ise sinsice bir gerginliğe sebebiyet verebilecek, hatalar üzerine hatalar işlemesinini izahını yapmak oldukça zordur."

''GEREKEN UYARIYI YAPIN''
MHP Genel Başkanı Bahçeli, 29 Martta tüm vatandaşların ailece sandığa giderek, AK Parti Hükümetine gereken uyarıyı yapmasını istedi.
Bahçeli, Hatay'ın İskenderun ilçesinde partisince düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, 29 Marta sadece yerel seçimler olarak bakılmaması gerektiğini, Türkiye'nin geleceğinin belirleneceği bir seçim olacağını söyledi.
Bahçeli, şöyle devam etti:
"Başbakan her defasında diyor ki 'Benim gitmediğim il kalmadı.' Ben soruyorum, devletin olanaklarıyla 'Ata' ve 'Ana' uçakları emrinde. Gittiği yerden helikopter karşılıyor, gideceği alana kadar götürüyor. Başbakanlıkta ne kadar araç varsa emrinde. Vatandaşlar artık bunları görüyor. Vatandaşlar mutlaka sandığa gitmeli ve AK Parti'ye gereken uyarıyı yapmalı."
80 DÖNEMİ
TENAY
EVET AK PARTİ ŞU AN TÜRKİYEYİ 80 DÖNEMİ ÖNCESİ VE SONRASINA ÇEVİRMEYE ÇALIŞIYORLAR ATEŞLE OYNUYORLAR YALNIZ ASKERİYEYİ KIZDIRIRLARSA HİÇ İYİ OLMIYACAK BU AKP İÇİN BÜYÜK BİR İHTİMALLE YÜCE DİVANDA YARGILANIRLAR TÜRKİYE ŞU AN BİR ÇÖKÜŞÜN İÇİNDEDİR TÜRKİYEYİ BİR TALİBAN LAŞTIRMA OLUŞUMU İÇİNDEDİR ATATÜRK Ü VE YAPTIKLARINI HİÇE SAYMA ARAYIŞI İÇİNDELER NEREYE KADAR TÜRKİYEYİ KAYBEDEBİLİRİZ HALKIMA SESLENİYORUM LÜTFEN GÖZÜNÜZÜ AÇIN KURTULUN BU İNSANLARDAN AYDINI KAZANDIRALIM SAYIN AKSUYU DESTEKLİYELİM
24 Mart 2009 Salı 11:26
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ