ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3171
EURO
6,0307
IMKB
62.336
ALTIN
227,073
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın5/15 ºC
Ankara2/10 ºC
İstanbul2/6 ºC
İzmir4/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali Malay Makamını Bıraktı
24 Mart 2009 / 11:51
Son dönemde siyasi söylemleri gerekçesi ile miting alanlarında CHP'nin ve medyanın hedefi olan Aydın Valisi Mustafa Malay, makamını bıraktı.
Aydın Valisi Mustafa Malay, ''makamını bırakıyorum'' dedi.
Malay, düzenlediği basın toplantısında, devlet ciddiyetiyle valilik görevini yaptığını, gazetelerde hakkında çıkan iddiaların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Vali Malay, şöyle konuştu:

''Devletin üzerinde zerre kadar şaibe kalmasın. 'Valilik mitinge insan davet etti' diye bir kişi dahi inansa devlet için yaradır. Fırsat vermemek için makamımı bırakıyorum, en çok sevdiğim ilimi bırakıyorum. Mesaj alsınlar, yalan yazan basın ve yalan konuşan siyasiler.''
Taraflıydın
Cabbar ABBAS
Taraf tuttuğunu kendi ağzı ile ikrar eyledi.mecburen ayrıldı.her işte bir hayır vardır.bunuda hayra yormak gerekir....
26 Mart 2009 Perşembe 10:13
Suçlu iktidar
serhat
Fakat Aydın Valisinden başka resmi açılışa resmi çıkaran da olmadı. Baibakan resmi kurumları siyasallaştırdı. Vali sessiz kalmalıydı söylenenlere. CHP liderine cevap vermek onun resmiyetine gölge düşürmüştür.
24 Mart 2009 Salı 17:55
SAYIN VALİMİZE İFTİRA ATANLAR İNŞALLAH CEZASINI ÇEKER
MUSTAFA DOYRAN
Ben ve benim gibi binlerce insan valimiz sayesinde sorunları çözüldü.Yazıkki rahmetli recep yazıcı oğlundan sonra aydına büyük önem veren bu valimizide kaçırmayı başardırlar.Yazıklar olsun o iftiraları yapanlara hiçbir hizmet görmediniz valimizden başkabanı karalayacağım derken valimizin ilimizi terketmesine sebep oldunuz.Vicdansız insanlar.Ben şahsen başbaşkanımıza güvenmiyorum ve oyumu o partiye vermeyeceğim çünkü başkanımızın bağlı olduğu parti hükümeti bizi yaktı ve yakmaya devam ediyor.
24 Mart 2009 Salı 12:30
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ