ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
5,3697
EURO
6,1227
IMKB
62.336
ALTIN
223,492
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın0/11 ºC
Ankara-6/2 ºC
İstanbul4/10 ºC
İzmir1/12 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
62 Yaşında Okul Birincisi Oldu...
03 Haziran 2016 / 14:59
ADÜ KARACASU MEMNUNE İNCİ MESLEK YÜKSEKOKULU 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ MEZUNİYET TÖRENİ HAFIZ MUSTAFA KAVURMACI VE REFİKASI HATİCE HANIM ORTAOKULU KONFERANS SALONUNDA YAPILDI.

 

 

 

ADÜ Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu 2015-2016 eğitim öğretim dönemi mezuniyet töreni Hafız Mustafa Kavurmacı ve Refikası Hatice Hanım Ortaokulu konferans salonunda yapıldı.
Karacasu protokolünün yanı sıra Adnan Menderes Üniversitesine bağlı çeşitli yüksekokulların idarecilerinin katıldığı tören saygı duruşunun yapılması ve İstiklal Marşının okunmasını ardından yapılan konuşmalarla devam etti.
Konuşmaların ardından okul başarısı sırasında dereceye girenlere plaketleri protokol üyeleri tarafından verilirken teknik programlarda derece girenlerin Mimari Restorasyon Bölümünden sosyal programlarda dereceye girenlerin ise Turizm Otel İşletmeciliği öğrencilerinden oluşması dikkat çekti.
62 YAŞINDA OKUL BİRİNCİSİ OLDU
Mimari Dekoratif Sanatlar Bölüm birincisi olan 62 yaşındaki Hüseyin Kunak diplomasını doktor olan kızı Duygu Kunak Mert’in elinden aldı. Törende ayrıca okula 500 adet fidan bağışlayan Çamköy Muhtarı Hüseyin Şimşek’e ve Karacasu esnaflarından Müjdat Tapan’a teşekkür plaketi verildi. Bütün bölümlerde dereceye girenlere ve tüm öğrencilere diplomalarının verilmesinin ardından kep atma törenine geçildi. Karacasu MYO’da ilk kez düzenlenen bayrak ve flama devir teslim töreni büyük alkış alırken mezun olan okul temsilcisi Mesut Demirbilek ay yıldızlı bayrağı okul öğrencilerinden Ahmet Taşpınar’a teslim etti.

İHA

DİĞER HABERLER
YAZARLAR
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNCEL
POSTA LİSTESİ