ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
3,8910
EURO
4,5831
IMKB
62.336
ALTIN
156,686
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın7/16 ºC
Ankara0/10 ºC
İstanbul12/16 ºC
İzmir9/18 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İki çocuğunu boğarak öldürdü!...
08 Şubat 2017 / 14:17
4 AYLIK KIZIYLA 5 YAŞINDAKİ OĞLUNU BOĞARAK ÖLDÜRDÜĞÜ İDDİA EDİLEN VE TUTUKLANAN H.T. SAVCILIKTA, ''YEŞİL ADAM BANA ÇOCUKLARINI ÖLDÜRÜRSEN ONLAR İÇİN EN İYİSİ OLUR DEDİ.'' ŞEKLİNDE İFADE VERDİ.

 

 

 

 

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına ifade veren H.T, 7 yıllık  evliliğinde eşiyle sorunlar yaşadığını, çocukların da uzun süredir sağlık  problemleri olduğunu anlattı.

H.T. ifadesinde şunları kaydetti: "Yaklaşık 3 aydır 'yeşil adam' görüyorum. Oğlum Muhammed bana 'ben  artık iğne vurulmak istemiyorum' diyordu. Yeşil adam bana, 'çocuklarını  öldürürsen onlar için en iyisi olur, iğne de vurulmazlar' diyordu. Ben onların  iyiliğini istiyordum. Kendime geldiğimde banyodaydım. Sonra kendimi sokağa attım.  Ağabeyimi aradım. 'Çocuklara bir şey oldu ben sokaktayım bir bakın' dedim. Onlar  da bakmışlar çocuklarım ölmüş, ben olay anını hatırlamıyorum, Eşimin beni evden  çıkarmamasından dolayı psikolojim bozuldu. Kendimi iyi hissetmiyorum.'' Savcılık, ifade tutanağında şüphelinin ifade alımı sırasında sürekli  titrediğini, ağladığını, kendini tam anlamıyla ifade edemediğini kaydederek, akıl  sağlığının yerinde olup olmadığı konusunda şüpheye düşüldüğü tespitlerine yer  verdi.

 

DİĞER HABERLER