ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
3,7875
EURO
4,6596
IMKB
62.336
ALTIN
161,931
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Aydın6/13 ºC
Ankara-1/9 ºC
İstanbul5/6 ºC
İzmir6/13 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı...
10 Şubat 2017 / 13:00
BAŞBAKANLIK, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK, KÜLTÜR VE TURİZM, MİLLİ EĞİTİM, MİLLİ SAVUNMA, ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIKLARINA AİT ATAMA KARARLARI RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI.

 

 

 

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Tapu Kadastro Genel  Müdürlüğü'nde Personel Daire Başkanlığına Evren Dinçer, Başmüfettişliğe Muhittin  Soyvural, Van Bölge Müdürlüğüne Yücel Serdar getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Karaman il Kültür ve Turizm Müdürlüğüne  Abdullah Kılıç, Yalova il Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Şeref Tali getirildi.

 

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdür Yardımcılığına Ahmet  İpek, Konya 4'üncü Bölge Müdürlüğüne Birol Çınar atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne Ercan Türk, Ölçme  Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Bayram Çetin, Erzincan İl  Milli Eğitim Müdürlüğüne Aziz Gün atandı.

Milli Savunma Bakanlığı Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel  Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine Tümgeneral Gürsel Yüz, Personel Genel Müdür Yardımcılığına Adem Arslan getirildi.

Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hamdi Yıldırım, Başbakanlık  Müşaviri oldu.

 

DİĞER HABERLER